Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 750: Savaşın Yönleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Enelin en büyük saldırılarından birini yemiş normal bir insan olmasına rağmen yaralı bir halde bile bulunmayan gizemli gök insanı..

Hmm, kendisi öyle bir şeyden bahsetmiyor. Dediğine göre yıldırım düşmeden önceki şok dalgası onu denize uçurmuş. Yani Enel'in yıldırımı adama hiç çarpmamış. Invictus da bunu bildiğinden soruma cevap vermiyordu.

Hmm, kendisi öyle bir şeyden bahsetmiyor. Dediğine göre yıldırım düşmeden önceki şok dalgası onu denize uçurmuş. Yani Enel'in yıldırımı adama hiç çarpmamış. Invictus da bunu bildiğinden soruma cevap vermiyordu.
Ben yazım da belli ettiremedim ama onun düşüncesini yazmak için yazmıştım, yanlış hatırlıyordur diye düşünmüştüm demek bilerek cevap vermiyormuş :D

Mesajı mı düzeltemediğim için tekrar yazıyorum...

Ben bir şekilde saldırıdan kurtuldu diye hatırlıyorum fakat paylaştığın resimde konuşmalarda saldırdan kurtuluğuna dair bir ifade yok. Beyaz denize düştüğünü söylüyor.

burada saldırıyı yedikten sonra delinen toprak ile düşmeye başladığı anlamı çıkıyor bu da saldırıyı yediği analamına gelir...

Saldırıdan kurtulup içine düşebileceği tek yer kendi kızını fırlattığı yer.

Şu an invictus a hak veriyorum adam saldırıyı yedikten sonra bilinci açık düştüğünü hatırlıyor.

Mesajı mı düzeltemediğim için tekrar yazıyorum...

Ben bir şekilde saldırıdan kurtuldu diye hatırlıyorum fakat paylaştığın resimde konuşmalarda saldırdan kurtuluğuna dair bir ifade yok. Beyaz denize düştüğünü söylüyor.

burada saldırıyı yedikten sonra delinen toprak ile düşmeye başladığı anlamı çıkıyor bu da saldırıyı yediği analamına gelir...

Saldırıdan kurtulup içine düşebileceği tek yer kendi kızını fırlattığı yer.

Şu an invictus a hak veriyorum adam saldırıyı yedikten sonra bilinci açık düştüğünü hatırlıyor.
Ya da saldırıyı hiç yemedi, denize düştü. Bu kısım tamamen yorum farkıdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık