Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 750: Savaşın Yönleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekleyemeyebilir tabi.Ama One Piece Naruto gibi değil.İnsanların meyve güçlerinden direkt sonuca ulaşılamıyor.Çünkü insanların fiziksel güçleri,meyvenin verdiği güçten çok daha büyük bir önem taşıyor.Ayrıca o Sabo'nun boruya ateş eklemesinden hakinin meyve gücüne katkı yaptığı yorumunu çıkartadabiliriz.Yani Fujitora'nın meteoru,onun hakisi ve ustalığı ile daha da kuvvetlenmiş durumda.Dof'unda yusuf yusuf etmesinin sebebi bu kuvveti hissetmesiydi
Senin ilk ifaden " teklemek " ben ona tepki verdim. Bir meteor karşısında aciz kalan biri Yıldırımla nasıl baş etsin ? :T
Yıldırım meteordan daha geniş veya daha hızlı daha durdurulamaz bir atak.
Ne yapacak üstüne gelen THORU kesecek mi ? Ki Enel mantrada aşmış bir adam.
Meyve gücü olmadan saf haki ile zor durdurur yıldırımı . Akaiunun hakili yumruğunu gördük mü ?
Demek ki meyve gücüylede ulaşılabilir. Bir magma yumruğunu durdurabilmek için yıllarca haki kasman lazım.
Marco bile yarı ölümsüz meyvesiyle ıkındı haki ile baş edemedi meyveye geçmedi mi adam ?
Mesela kizarunun lazerini meyve gücü olmadan nasıl durduracaktı ? Meyve gücü çok önemli malesef..

Roronoa Zoro

Senin ilk ifaden " teklemek " ben ona tepki verdim. Bir meteor karşısında aciz kalan biri Yıldırımla nasıl baş etsin ? :T
Yıldırım meteordan daha geniş veya daha hızlı daha durdurulamaz bir atak.
Ne yapacak üstüne gelen THORU kesecek mi ? Ki Enel mantrada aşmış bir adam.
Meyve gücü olmadan saf haki ile zor durdurur yıldırımı . Akaiunun hakili yumruğunu gördük mü ?
Demek ki meyve gücüylede ulaşılabilir. Bir magma yumruğunu durdurabilmek için yıllarca haki kasman lazım.
Marco bile yarı ölümsüz meyvesiyle ıkındı haki ile baş edemedi meyveye geçmedi mi adam ?
Mesela kizarunun lazerini meyve gücü olmadan nasıl durduracaktı ? Meyve gücü çok önemli malesef..
Bu yorum süperdi işte :good:

Dof aklını alır Enelin . Hadi birdaha "GoD" de hadi der :d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık