Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 750: Savaşın Yönleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hem de sağlam çıkacak bence. Bu arcta önemli bir işlevi olmasa dahi, Wano için işe yarayacak bir kimlikle karşımıza çıkacak. O kadar bekledik anasını satıyım. Kanjuro da Kanjuro, Kanjuro da Kanjuro! Bir işe yarasın bari demi ?

Samurayla ikisi fabrikanın içinden çıkabilir şöyle fabrikayı falan kesseler :D ateşle falan neyse artık franky lazer kullanana kadar :D

Bu arc sonunda tam anlamıyla güç dengelerini öğrenmiş olacağız sanırım.
Sabo vs Fuji denk gider. 2side hakim değil meyvelerine. Hakim olsalar mera mera alır diyorum. ( Adam devrimcilerin as güçlerinden eğer amiralle kapısacak 2-3 adamları yoksa zaten barınamaz devrimciler opde )
O yukarıdaki Dof'un adamları büyük bir hevesle ölmeyi bekliyorlar. Chinjaonun kafa duzeldi o tek de yer onları
Luffygiller ağır basıyor şu anda bakalım neler olacak

Yok yav :) Ama birileri ölecek bu arc. Şiddetle hissediyorum bunu. Artık kral Riku mu olur, Kyros mu olur bilmiyorum ama birileri ölecek. Ölsün de zaten anasını satıyım.. Law çok zor zaten de yaralı kuş modunda ya şu an.. Bi de Mingo'yu öldürecem falan diyor. Normal şartlarda ecele gidiyor yani. Ama dediğim gibi ölmez o geberik :)
Kral Riku ölsün aralarında en yaşlı o :D sonra viola gelir belkı tayfaya :D

Ben de aksine bu arctan ümitliyim. Wano samurayların ülkesi lo. Samuray ülkesinden de samuray gelir gelirse :) Violet'i de çok isterim ama o da hayal. Oda Sanji'ye öyle bir kıyak yapar mı hiççççç! :)

@Ömer

Jinbei garanti zati. Momoyla Kinemon yeni kavuştu... Babası bırakmaz bence ama oladabilir tabi. Çünkü bu Momo'da olan şeytan tüyü her ne ise Doflamngo'nun çok işine yarayacak birşey, o belli. Eee Mingo'nun işine yarıyorsa Kaido'yu da doğrudan ilgilendiriyor demektir. Bu tehlikeler karşısında Momo'yu korumak için bizim tayfa sahiplenebilir. Bu şekilde olursa olur yani bence.

Not: Diğer arcı Oda nasıl bağlayacak.. Bununla ilgili çok güzel bir teori geldi şimdi aklıma lannn :) Hem de hangi yonkounun ilk başta ineceği de bu teorinin içinde ama kafamda biraz oturtmam lazım.
Big mam hazır adanın etrafında dolanıyorken hızını alamayan luffyler onuda indiriversinler orada bakarsın mingoda destek falan çıkar :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık