Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 750: Savaşın Yönleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bilader simdiki o hastaliktan diyelim daha oncekiler neydi peki bu adamin hala savunulacak bi tarafini buluosunuz ya ne diyim ben size
Öncekiler derken? Oda'nın savunulacak yanını bulurum olmadı zevkine savunurum onu da geç size kıllık olsun diye savunurum bi sıkıntı var mı? Bu bölümü güzel yapmak için 2 hafta ara vermiyor adam zaten 2 hafta önce çıkacak olan bölümü hastalığı yüzünden bu haftaya erteliyor. Kafasına göre manga çıkarmaz adam belli bir programı vardır. Çok canınızı sıkıyorsa bu durum siz ara verin seriye uzun süre okumayın ya da temelli bırakın arada göz gezdirin. Her hafta bölüm yorumlarında Oda'nın hastalığını tartışmak nedir arkadaş

Öncekiler derken? Oda'nın savunulacak yanını bulurum olmadı zevkine savunurum onu da geç size kıllık olsun diye savunurum bi sıkıntı var mı? Bu bölümü güzel yapmak için 2 hafta ara vermiyor adam zaten 2 hafta önce çıkacak olan bölümü hastalığı yüzünden bu haftaya erteliyor. Kafasına göre manga çıkarmaz adam belli bir programı vardır. Çok canınızı sıkıyorsa bu durum siz ara verin seriye uzun süre okumayın ya da temelli bırakın arada göz gezdirin. Her hafta bölüm yorumlarında Oda'nın hastalığını tartışmak nedir arkadaş
Seriden zevk alıyorsan sıkıntı yok ama 15 bölüm önceki aynı senaryo gene olunca insan sıkılıyor beklemekten,15 bölüm önce Franky fabrikaya ulaştı Luffy'ler saraya sonra hepsi başa döndü gene aynı yere ulaşmaya çalışıyorlar değişen bir şey yok sürekli hurra saldırın modunda dolaşıyorlar icraat sıfır.Şimdi cıkıp bunada serinin hikayesi bu derler ne hikayesi uzatmak için yerler işte hikaye falan yazamıyor adam anca aynı şeyleri tekrar ediyor.

Valla ben alıştım artık.Her arcta bizim tayfa ile arc bossu ve elemanları o arcın ortalarında bir karşılaşırlar,ardından boss ve tayfası bizimkileri postalar,sonra bizimkilerin bir kaçının başına olaylar gelir,daha sonra bir toparlanma süreci ve herkes ulaşmak istediği yere ulaştıktan sonra asıl savaşlar başlar.Bu arcta da böyle olacağı belliydi ve oldu da zaten.

Beklentiyi düşürüp güzelce okuyun beyler diğer türlü her sayıda hayal kırıklığına uğrarsınız.

Unknown

Ben olsam Saboya ''Devrim Ateşi'' falan derdim. Devrimci olduğu belli olacak.
Tuttum bunu :good:

Neyse bölüme gelirsek klasik OP bölümüydü kötü değildi boş hiç değildi ama gaza getircek pek bir durumu yoktu.Ben açıkcası savaşlardan çok FB ler bekliyorum o yüzden hayal kırıklığına uğradım :/ Onun dışında son kısımda Sabo hafiften gazı verdi.

Sabo her türlü amiral seviyesindedir.Luffy den normalde güçlü olan adam Dragon tarafından eğitilimiş Canavar gibi hakisi var zaten hız güç falan hepsi aşmış birde Ace in meyvesini yiyerek daha da canavarlaşıyor yani yenilmez hatta düşük bir olasılık yenebilir bile..Ve de en önemli şeylerden biride adamda BORU var :(

Sabo vs Fujitora+Bastille+denizci askerleri,Law vs Smoker+Tashigi+g5 askerleri'nin gelişmiş bir versiyonu olacak gibi duruyor.Gönlüm Sabo'nun bunları yemesinden yana :)

Daha önce de söylemiştim vsler belli oluyor yavaş yavaş;
Zoro vs pica
Trebol vs bartolomeo
Diamante vs law
luffy vs dof

Diamante'yi kolayca yenen law Luffy'e katılıp Dofilamingo'nun klonunu alır.Arc'ın yükselen isimleri Sabo,Luffy,law olur..

Olm biz size mi soracaz mangayi okumak icin parasiz avukatligini yapiosun adamin. Hyr yapabilsen icim yanmicak:hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık