Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 749: İleri! Ruffian Ordusu!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Basit bir kıskançlıkla alakası yok amacım onun ömrünü adadığı şeyi yapmak
Ömrünü adaığı şey Doflamingo'yu durdurmak olabilir eğer Doflamingo'nun kozu şu anki gibi insanlara zarar veren bir şeyse kardeşi bunu yok etmeye calışmış olabilir.Bu kadar şey için kardeşini öldürürmü emin değilim aklıma daha iyisi gelmedi.

Dof neden onların işine yarayacak bir adam?
İşte Kaidao'yu indirmek için büyük ihtimal bir kozu var ve Cp0 ve hükümet bundan haberdar o yüzden Cp0 o kozu koruyor olabilir şu an,yonkou indirmek yolunda hükümetle çalışıyordur.Bana kalırsa en sonunda amacı her 2 tarafada kazık atmak Dof'un.
Yada cok güçlü oldugu için öyle demiş olabilir.

Meyveden bir şey çıkmasını bekliyorsun yani?
Meyve olabilir yada daha farklı bir planları olabilir sağlam bir silah gibi ama en mantıklısı meyve geliyor.Momonosuke'nin daha ne işe yarayacagını veya Kanjuro'dan ne cıkcagını bilmiyoruz bunlarla baglantılı bir silah bekliyorum ben.Fuji'nin hareketleride bu olayı biliyormuş gibi geldi bana.

50 nin katlarında sağlam adamlar gözüküyormuş ya bu sefer bigmam ı görebilir miyiz acaba belkide kaidoyu

Güzel bir noktaya parmak bamışsınız ancak cp0'nın doffy'i koruma sebebi büyük ihtimal Tenryubito olduğu içindir. Corazon ömrünü adadığı amaç herneyse bunun Doffy'nin kardeş katili yapacak türde birşey olduğu çok açık. Corazon ailenin kupasıydı yani burda bir kalp sembolizmi var ve büyük ihtimalle bir doktor. Hedefinin insanoğlunun geleceği açısından küresel boyutta önemli bir gaye olduğunu düşünüyorum. Düşündüklerimizden çok daha büyük bir amaç. Belki şu kalp korsanlarının simgesinin ardındaki sır bununla alakalıdır.

Oda sensei, bu hedefi de Will of the D'ye bağlarsa, Law adında nur topu gibi bir nakama kazanacağımız kesin gibi :alkis:

Güzel bir noktaya parmak bamışsınız ancak cp0'nın doffy'i koruma sebebi büyük ihtimal Tenryubito olduğu içindir. Corazon ömrünü adadığı amaç herneyse bunun Doffy'nin kardeş katili yapacak türde birşey olduğu çok açık. Corazon ailenin kupasıydı yani burda bir kalp sembolizmi var ve büyük ihtimalle bir doktor. Hedefinin insanoğlunun geleceği açısından küresel boyutta önemli bir gaye olduğunu düşünüyorum. Düşündüklerimizden çok daha büyük bir amaç. Belki şu kalp korsanlarının simgesinin ardındaki sır bununla alakalıdır.

Oda sensei, bu hedefi de Will of the D'ye bağlarsa, Law adında nur topu gibi bir nakama kazanacağımız kesin gibi :alkis:
ya siz ciddimisiniz:S lawın tayfaya katılması imkansız gibi bişey bi kere adamın kendi tayfası var onları satıp bizim tayfaya gelirse herkesin gözünden düşer bu yüzden öle yaptırmaz oda tayfasıyla birlikte gelse oda olmaz bizim tayfa en fazla 10 kişi olucak zaten her zaman söleniyor bu + olarak law bizim tayfa için çok güçlü olur ve birde lufynin sözünü dinlicek tarzda biri değil law

Kin'emon'nun taş fırın erkeği tepkilerinden sonra Kanjuro'nun bayan çıkması süpriz olur benim için.

ya siz ciddimisiniz:S lawın tayfaya katılması imkansız gibi bişey bi kere adamın kendi tayfası var onları satıp bizim tayfaya gelirse herkesin gözünden düşer bu yüzden öle yaptırmaz oda tayfasıyla birlikte gelse oda olmaz bizim tayfa en fazla 10 kişi olucak zaten her zaman söleniyor bu + olarak law bizim tayfa için çok güçlü olur ve birde lufynin sözünü dinlicek tarzda biri değil law
Bende tayfası engel olur falan diye düşünüyordum ama yukarıda anlatmaya çalıştığım şeyi Oda-sensei senaryoya dökerse Law tayfaya kesin gelir.Luffy ne yapar eder kendisine itaat ettirir. Hem bu saatten sonra biri tayfaya gelecekse güçlü olsun bir zahmet. 10 kişi olayına da pek katılmamakla birlikte en az on kişi alsam yeter dediğini hatırlıyorum. Buna kendisini dahil etmiyor yani 2 kişilik kontenjan hala var.

KK olacak adamın yanında Law da kimmiş ? :ehe:

Oda ters köşe yapacaktır Law için,
Corazon ile Dof, KK olma yolunda bir plan yapmıştır. Corazon ölmemiştir. Gizliden gizliye bir işler çeviriyordur. Corazon bir nevi kılık değiştirme gibi bir iş yapmıştır ve Yonkou'lardan birinin içine sizmiştir. Dof'un amaçı da zaten KK olmak. Bunun için yonkou'ları parçalamak lazım. Corazon da bu aşamada abisi Dof'a yardım ediyordur. Bir planı birden fazla kişi bilirse bozulma ihtimali artar. Bu nedenler 2 kardeş oturup planladılar ve Corazon öldü numarasına yattılar. Corazon bombası da böyle patlayacaktır.

Bu sayıda görünen kişi Corozon gibi geldi bana. Konuşmaların akışına ve resmin konumlanma zamanına bakarsak, çok büyük ihtimal o kişi corazon.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık