Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 749: İleri! Ruffian Ordusu!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alpamis

Sword Way

Luffy ile karıştırdın herhalde benim bildiğim Luffy dövüşürken ufku genişliyordu :D

Alpamis

Sword Way

Hala öyleyim kardeşim.Zoroyu da severim ama yalnızca Luffy kadar değil :D

Her yerde Zoro var. Bir günde Luffy günün konusu olsa böyle, onun hakkında güzelce tartışılsa yorumlar atılsa ne iyi olur. Tamam kabul ediyorum Zoro karizma ve paylaşılamıyor ama Luffy'i de göz ardı etmemek gerek. Mesela son bölümde bile Zoro, kaptanını övüyor biz mest oluyoruz ama burada doğru dürüst bahseden yok. Varsa yoksa Zoro.

Her yerde Zoro var. Bir günde Luffy günün konusu olsa böyle, onun hakkında güzelce tartışılsa yorumlar atılsa ne iyi olur. Tamam kabul ediyorum Zoro karizma ve paylaşılamıyor ama Luffy'i de göz ardı etmemek gerek. Mesela son bölümde bile Zoro, kaptanını övüyor biz mest oluyoruz ama burada doğru dürüst bahseden yok. Varsa yoksa Zoro.
Zoroyu övsünler canım bende sıkıntı olmaz ama adamlar araya hep bi Luffyi de sıkıştırmayı unutmuyorlar:D
Neymiş Luffy ıkınarak aldığı Dofu, Zoro sadece Picayı alırsa Dofuda alır diyebilirmiş:ehe: La Luffy ıkınarak alıyorsa Zoro nasıl alacak biraz düşünmek lazım ama işte.
Daha Zoro çıkacak bi İmparatorun sağ kolunun karşısına da verecek mücadelesini bizde o zaman karar verecez Dof Zoro meselesine, o zamana kadar Dof nere Zoro nere:good:
Hem biz niye övem Luffy mangaka övüyor zaten:cool:

Ben de Luffy'le Law birlikte pert etse daha memnun olurum. Luffy'i aşağı gördüğümden değil, Doflamingo'yu sağlam gördüğümden. Ama ne senin ne benim dediğim gibi olacak, Oda ne yapacak edecek Luffy vs Doffy yapacak. Kaçarı yok bence. Luffy yine bir Lucci-2 badiresi atlatabilir. Zaten yenecekse de öyle yensin, aşağısı kurtarmaz :good:
İşte Luffy indirecek ama nasıl? Şu an merak ettiğim kısım bu benim çünkü rakip haddinden fazla tehlikeli bir adam.En ufak bir hatada teke gidersin Dof gibilerine karşı.

Kiminle tartışacaksın ki luffy'i. Adamlara sor, Dövüşlerinin %90'nında luffy tamamiyle balı ve oda'nın zorlamaları ile yendiğini savunurlar. Luffy tartışması başlar, ordan ballı adama gelir biri çıkar bal değil kurgu onun adı der. Öbür üye aynı b*kun laciverti açıklamasını yapar. Argo kullanmaktan 1 gün ban yer. Sonra diğerleri gelir adamı niye banladınız diye sizi sarar. Sonra zoro, luffy'e tek atar...

Luffy houshoku hakisinde yardıracak dostum. Aklıma gelip de fark atacağı tek nokta bu. Aşağıda attığım linke bak, Doflamingo ne diyor en altta ?

Bu aslında bir oyun... Kralın kim olacağını belirleyecek.. Ardındaki sayfada da Doflamingo ailesi mi, Riku mu falan diyor ama o işin hikaye kısmı. Burda asıl anlatılmam istenen, hem korsanlar krallığına, hem de Luffy ve Doffy'nin kral haki sahibi olmalarına göndermedir. Kral hakide farkını ortaya koyan götürecek bu işi yani. Yoksa Doffy, birçok konuda üstün Luffy'den.
Luffynin öküz gibi hızını unutma;) Daha bu sayıda bile hızını konuşturdu Paşa ve K. haki kanusunda Luffy daha önde gibi lakin Dof tecrübe ve inanılmaz meyve kullanımı ve tehlikesi ile bu dövüşte Favori ama Luffy D. farkı ile ve sağlam idaresi ,le alacak tabii teke tek vs atarlarsa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık