Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 749: İleri! Ruffian Ordusu!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İlk iki sorunun cevabı burada. Stream çevirileri en güveniliri oluyor genelde.
http://www.mangastream.to/one-piece-chapter-750-page-16.html
Doflamingo'nun emrindeki adamların en üst rütbelisiymiş sanırım ve büyük ihtimalle (hatta kesin bile diyebiliriz) kupa koltuğunda oturuyordu.

Orlumbus ise bir Yeni Dünya ülkesinin donanma komutanı, amirali. Hükümet Denizci kurumundan değil yani. :/
En rütbelisi ise fena bir şey olmalı diğer koltuktakiler bile bu kadar güçlüyse bunların lideri'nin güçü cok uçuktur.

Alpamis

Hellord

Aynen biraz zorlanmaları lazım.
.
Ama 3 ay sonra şu konular dönecek bundan eminim.Zoro Pica'yı hiç kasmadan yendi Luffy ise Dof'u yendiğinde nerdeyse ölü haldeydi.Zorla yendi daha Zoro'nun sınırını görmedik.Ama Luffy'nin gördük vb...

Alpamis

LearNihongo

Yani sence bu arc kim alacak Dof'u kardeşim.Luffy'nin armamenti yetmez diyorsun sence kim indirir.

zoronun sınırını sadece mr1de görmedik mi? Başka nerede gördük? Eneli es geçiyorum.

Luffynin sınırını crocoda gördük. Üstelik 2 kere kaybetti. Luccide usoppun ara gazı olmasa muhtemelen ölmüştü. Moriada destek olmasa gölge almasa tüm tayfa gölgesizlikten ölecekti. İmpel downda hormon desteği olmasa ölmüştü. Marinefordda defalarca ölmüştü. Luffynin defalarca sınırını gördük. Ve hepsinde birisi tutup kaldırmasa ölecekti. Zoronun mihawkla dövüşünü saymazsak bir tek mr1 de sınırını gördük. Onu da yendi, kimsenin gazı yardımı olmadan.

Eğer zoro pikayı çok kolay yenerse, luffy dofu yardımsız yenemez yada sınırına gelip ölecek halde anca yenerse ben zoro da dofu sınırında yener derim. Bu da gayet normaldir. Luffy 10sa zoro 9dur benim gözümde. Ama doflamingoya karşı zoro luffyden avantajlıdır. Zira law dofun iplerini kılıcı ile durdurabiliyordu. Zoro da durdurabilir. Ama luffy ya kaçacak ya armamentle durduracak ama armamentinin yeteceğini sanmıyorum.
kakuda zorlanmadımı yani kaç tane darbe aldı be ayrıca
zoro orada kakunun robine laf atmasıyla gaza gelmişti bunlarıda görün zoro fanları:D

zoronun sınırını sadece mr1de görmedik mi? Başka nerede gördük? Eneli es geçiyorum.

Luffynin sınırını crocoda gördük. Üstelik 2 kere kaybetti. Luccide usoppun ara gazı olmasa muhtemelen ölmüştü. Moriada destek olmasa gölge almasa tüm tayfa gölgesizlikten ölecekti. İmpel downda hormon desteği olmasa ölmüştü. Marinefordda defalarca ölmüştü. Luffynin defalarca sınırını gördük. Ve hepsinde birisi tutup kaldırmasa ölecekti. Zoronun mihawkla dövüşünü saymazsak bir tek mr1 de sınırını gördük. Onu da yendi, kimsenin gazı yardımı olmadan.

Eğer zoro pikayı çok kolay yenerse, luffy dofu yardımsız yenemez yada sınırına gelip ölecek halde anca yenerse ben zoro da dofu sınırında yener derim. Bu da gayet normaldir. Luffy 10sa zoro 9dur benim gözümde. Ama doflamingoya karşı zoro luffyden avantajlıdır. Zira law dofun iplerini kılıcı ile durdurabiliyordu. Zoro da durdurabilir. Ama luffy ya kaçacak ya armamentle durduracak ama armamentinin yeteceğini sanmıyorum.
Zoro kumda top oynasın. dof ile pika yada diamanteyi bir mi tutuyorsun cidden zoro fanlığının ötesindeki zoro fanısın karolla :a:

Alpamis

LearNihongo

Kardeşim İmpel Down ve MarineFord arclarda sınırını zaten görmemiz gerekiyordu.Karşısına çıkan kişiler biri İmpel Down'ın patronu Magellan ki bu adamdan Jimbei İvankov Crocodile ve yanındaki bir sürü kişi kaçıyordu.Böyle tehlikeli bir adam ayrıca Marine Ford arc'ta zaten dünyanın en güçlü adamları çarpışıyordu ki Luffy Magellan'dan aldığı o darbelerden sonra öyle bir savaşa gidiyor.Helmeppo bile şaşırıyor nasıl bir adam İmpel Down'da hemen kaçtıktan sonra buraya gelebilir.Yani oraya gelmeden önce adam zaten yarısındaydı.Orda da gördüğümüz gibi en az Koramiral düzeyinde ki adamlar karşısında savaş veriyor.Amiralleri saymıyorum bile ama sen tabi Luffy'nin yerinde Zoro olsaydı sağ çıkabileceğine inanıyorsan orası ayrı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık