Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 746: Yıldızlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lan Dressroca Arc'ı en baştan beri tekrar okuyayım dedim.Şöle bir olay dikkatimi çekti Sanji en son 730cu bölümde görüldü.16 bölümdür yok.Tatiler falan desek 18 ile 20 hafta falan ediyordur herhalde.Adam bildiğin üvey evlat :D Daha önce tayfadan birinin görülmediği bölüm sayısı kaçtır acaba marineford hariç?
Iyi dedin Oda unuttu bizde unuttuk :D

bir doğrultuda çekim alanı oluşturuyor. o alanda meteor olmasa ile meteor o çekime kapılıyor kara deliğin yanında geçen bir yıldızın kara deliğe sürüklenmesi gibi. sonra da çekimin merkezi olan dünyaya düşüyor meteor.
Yani öyleyse bu meyve uçmuş gura gura falan hiç.Ne diyeyim.İnşallah adam akıllı açıklar aynı lawın meyvesine yaptığı gibi.

Sanji big-mom'un gemiye contra bir saldırı yapıp sonra zo'ya gitmiştir , en iyi ihtimalle luffy dof'u indirdikten sonra olacak arc sonu partysi veyahut post bölümlerde görülür diyorum :D

Croco-Boy

Çeviriyi kim yaptı bilmiyorum ama komik olmuş :D Kendinden mi eklemiş bazı yerleri yoksa öyle mi verilmiş ingilzce :D

Law'ın mermi yeme durumu sonra böyle kendine gelmesi flan. o kısmı resmen atladılar. Ne oldu nasıl kurtuldu diye.
Kuş kafesini gerçekten çok saçma düşünmüş Oda. Sıvayacağı en büyük faillerden biri olacak.

Bölüm hoştu güzeldi. Usopp gerçekten güldürdü beni ilk defa...

Bence Barto yavaş yavaş tayfadaki yerini hazırlıyor gibi.. Adam herşeyde büyük yardım ediyor.

Goodwill

Barto güldürdü amacını öğrendik :D Usopp hakettiği değeri buldu(!) Olaylar zevkleşmeye başladı.Luffy gaza geldi tamamdır

Çeviriyi kim yaptı bilmiyorum ama komik olmuş :D Kendinden mi eklemiş bazı yerleri yoksa öyle mi verilmiş ingilzce :D

Law'ın mermi yeme durumu sonra böyle kendine gelmesi flan. o kısmı resmen atladılar. Ne oldu nasıl kurtuldu diye.
Kuş kafesini gerçekten çok saçma düşünmüş Oda. Sıvayacağı en büyük faillerden biri olacak.

Bölüm hoştu güzeldi. Usopp gerçekten güldürdü beni ilk defa...

Bence Barto yavaş yavaş tayfadaki yerini hazırlıyor gibi.. Adam herşeyde büyük yardım ediyor.
Sitede ''sorumsuzca'' var o yapmış Smoker ile beraber. Değişiklikler var tabi Luffynin ''doflamingo ebene atlıyacam'' diyecek hali yok ya :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık