Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 745: Kuş Kafesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Japonya gibi ülkede birde bu kadar para getiren bir serinin hiç bir bağlayacılığı olmadan yayınlandığını düşünüyorsan diyecek birşey yok.
Parayı kazanan Oda.Dediğin gibi bir olay yok maalesef.Adam bırakmak istediğini belli bir süre sonra bırakabiliyor.Tabi ki pat diye bırakmıyor ama bırakmak isterse bırakır.Çizdiği Arcı tamamladıktan sonra seriyi bırakır.

Madao38

İsteyen istediği kadar laf etsin.İstediği kadar küfür etsin.Onları takan yok nasılsa.Kalem Oda'da istediğini yapmakta özgür.İsterse bırakır çizmeyi,çizmek zorunda değil.Sizde ne kadar memnun olmasanız da okumak zorunda değilsiniz.
Arkadaşın dediklerine katılıyorum burası bölüm yorumu bölümü one piece'i ve Oda'yı eleştirme yeri burası değil hem bunun için özel bir başlık açılmıştı ben bu manga bölümü yorumunda bölüm yorumu görmek istiyorum arkadaş sizin saçma sapan bölümle alakası olmayan yorumlarınızı okumak istemiyorum lütfen moderatör arkadaşlara sesleniyorum bölüm yorumları dışında burada yorum yapan kişiyi banlayin şunu da söyleyim eleştiri yapılmasın demiyorum ama yeri bura değil diyorum

Madao38

One Piece'den para kazanan sadece çizeri değil arkadaşlar. Öyle kolay değil yazmayı bırakmak. Ha adama bir şey olur ya da vefat eder o zaman seri biter, devam etmez. Kısacası ben bırakıyorum yazmayı deyip bırakamaz Oda.

Böyle düşünüyorsan neden bu mesajını ilgili başlıkta yazmadın?
Bende bunu kim diyecek diyordum ki sen yazdın acaba dediklerimin burada yazılanlarla alakası olabilir mi acaba hatta o yazdıklarımın arkasında olduğumu belirtmek için beni banlayabilir mod arkadaş bi daha kimse alakası olmayan konularda yorum yapmasın diye

One Piece'den para kazanan sadece çizeri değil arkadaşlar. Öyle kolay değil yazmayı bırakmak. Ha adama bir şey olur ya da vefat eder o zaman seri biter, devam etmez. Kısacası ben bırakıyorum yazmayı deyip bırakamaz Oda.
Çizdiği arcı ve seriyi bitirip bırakabilir.Seride zaman atlaması yapıp Luffy kk oldu der ve 2 bölümde bitirir.Yani kimse hacı sen ne yaptın diyemez.Sizin düşündüğünüz gibi bir şey değil bu.

Hay Allahım yaa :D.Böyle yorumları görünce hakikaten gülüyorum :D.

Bizim milletimizin bir özelliği var,bir şeyi ya sonuna kadar severiz,ya da sonuna kadar nefret ederiz,bu One Piece forumunda da görülüyor,yahu arkadaş,bir şeyi sevmek için kötü özelliklerinin hepsini görmezden gelmek,hep iyi deyip geçmek mi gerekir?

Bu millet,belli başlı ideolojilerdeki fanatiklikten geçmiş yıllarda çok çekti,hala da çekiyor ve artık bundan vazgeçilmesi gerektiği herkesin diline pelesenk olmuş durumda,ama görüyorum ki bu çok zor,kilometrelerce ötede yaşayan bir adamın yazdıklarına yapılan bir eleştiriyi bile kaldıramıyorsak,o zaman okuma diyerek geçiştiriyorsak işimiz harbiden zor
One Pieceyi bende eleştiriyorum,eksik yanlarını söylüyorum.Forumda yapılan eleştirilere bakarsan bu eleştirilere neden tepki verdiğimizi anlarsın.Basit bir örnek vereyim eleştirilerin ne kadar sığ ve sırf eleştirmek için yapıldıgını anla.Forumdan bazı kesim buraya farklı manganın reklamını yapmak için gelmiş gibi davranıyor.
1.Türdeki eleştiri;
-Luffy çok obur bir karakter.
-X mangasındaki y karakterde obur.
Sonuç;Luffy çakma.

2.türdeki eleştiri
-Luffy alabastada bossu dovdu.
-Luffy skypiada da bossu dovdu.
Sonuç:
One Piece kendini tekrar ediyor.
Çok ciddi söylüyorum yapılan cogu eleştiri bu kadar sığ.

Croco-Boy

1 hafta girmedik neler olmuş. Şu konu dışı tartışanları banlayan yok sanırım.

.

Eleştiri sana sığ gelebilir,ama bu neyin sığ olup olmadığını belirleme hakkını sana vermez,eğer cidden mantıksız bulunuyorsa ,ya gidip saçmalama demek yerine çürütmeye çalışırsın, ya da susarsın.Ama size ne kardeşim,izlemeyin o zaman demek emin ol bu sözlerden çok daha sığ
İzlemeyin-okumayın demedim.Diyeni de savunmam.Ama One Piece "FAN" Forumuna girip her hafta her bölümde,bölümle alakalı alaksız eleştiri yapıp tepki görmemeyi beklemek fazlaca hayalperestlik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık