Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 745: Kuş Kafesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O gemiler Sunny ve Big Mom'ın gemi olamaz gibime geliyor.Çünkü Big Mom'ın veya Mom gemide değilse bile Tamago ve Pekoms'un adaya girmesi iyice karıştırır işleri ki Franky'de bu yüzden götür onları Sanji dedi.Ha ben Sunny'i bekliyorum zaten de atlatıp tek başına döner diye düşünüyorum.

Luffygil'in uğraşmasına gerek yok. Zoro orda Dofy ve tayfasını alsın insan aşşağı.
La zoro daha bir adamı tutamıyor :ehe: Nerde bu adam diyor :/ Çok üzüldüm yeminle bu sayıyı görünce. Sen git o kadar adam topla oraya. 2-3 haftadır aksiyon olmasın. Tahminimce bu serinin sonunu oda görmez. Bence bu kadar uzattıkca daha çok saçmalıklar çıkması da normal. Nasıl büyük savasta sıvadıysa ilerde de cok olacaktır. Zaman kavramını kendi de oturtamıyor herhal. Daha bu arc bitecek. Ondan sonra yola cikacaklar yine. Haaayde bu sefer de eğitimlerini anlatacak aylarca. Ölme eşşeğim ölme.

La zoro daha bir adamı tutamıyor :ehe: Nerde bu adam diyor :/ Çok üzüldüm yeminle bu sayıyı görünce. Sen git o kadar adam topla oraya. 2-3 haftadır aksiyon olmasın. Tahminimce bu serinin sonunu oda görmez. Bence bu kadar uzattıkca daha çok saçmalıklar çıkması da normal. Nasıl büyük savasta sıvadıysa ilerde de cok olacaktır. Zaman kavramını kendi de oturtamıyor herhal. Daha bu arc bitecek. Ondan sonra yola cikacaklar yine. Haaayde bu sefer de eğitimlerini anlatacak aylarca. Ölme eşşeğim ölme.
Deme öyle lütfen Zoro orda olsa aslında Amiral'i de alırdı da işte Amiral ucuz yırttı. Haklısın Oda Kishimoto gibi saçmalayacak diye bir korku bende de var.

Deme öyle lütfen Zoro orda olsa aslında Amiral'i de alırdı da işte Amiral ucuz yırttı. Haklısın Oda Kishimoto gibi saçmalayacak diye bir korku bende de var.
Bugün arkadaslar alabasta arcı izliyorlarmış. Kalktım ben de izlemeye başladım. Harbiden bugündekinden farkı yok. Aynı ilerleyiş. Crocodile diye diye agladım :( Ya cidden ben çok soğudum bu opden ya da çok bozdu :D

Aslında var ya,One Piece serisi için birsürü malzeme var ama şu Oda niçin bu klasik arc döngüsüne takmış vaziyette anlayabilmiş değilim hani,One Pieceîn bu popülerliğinin nedeni Kuja İmpel Down Marineford çizgisiydi,hep bu şekilde devam etse keşke
Son mesajım olsun. Çünkü yeri değil dağıtmayayım. İnsanlar yani genel konusmayayım ben şahsen sıkıldım. Kardeşim beklemenin ve bekletmenin de bir adabı var. Bak bu sitede kaç aylardır belki de yıllardır sabo yasıyor yasamıyor muhabbeti döndü. Kimileri belgelerle bakın yaşıyor dedi diğerleri de belgeleriyle hayır öldü dedi. Hatta oda kendi söyledi öldüğünü dediler. Ama noldu adam yasıyor. Tamamen olay artık paraya ve popiliğe dökülmüş. Neymiş adam hastaymış. Tamam kolay iştir demiyoruz zaten ama oturup da son geceden çizmiyordur herhalde.
Bir de işte daha açıklanmayan/bilinmeyen zilyon tane şey var. Bunların yavas yavas seriye dahil edilmesi,ilerleme durumunun ortada olması... Bitmez bu seri dedirtiyor bana :)
Saygılarımla. İyi akşamlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık