Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 744: Devrim Ordusu Kurmay Başkanı

Bölüm güzeldi. Violet tayfaya gelir. Sabo op.

@çerlo

Aokiji kapak serisi ney la?
İstek yapmış biri. Oda da çizmiş. :S

Çok yakıştı Sabo'ya ama beyler . Biraz durun bi bakın :) Hele o "ejder nefesi" gibi bir karizmaya sahip saldırının sahibine Mera Mera 10 numara gitti.

Sabonun meyveyi yemesi benimde kanıma dokundu, bence meyveyi tayfadan birisi yemeliydi.Ozellikle ace i kurtarmaya gelmemesini nasıl açıklayacak onu çok merak ediyorum. Adam resmen sırf meyveyi almaya gelmiş gibi göründü. Üstelik luffynin meyveyi kendine alma hakkının bulunmadığını söylemesi de tam bir muamma asıl sen nasıl kendinde buluyorsun o hakkı diye soracak bir adam çıksa keşke de yumruğu geçirse suratının ortasına.

Harika, dopdolu bir bölümdü. Oda bir haftalık izni haketti bence. :D Ace'ye çok sempatim olmamasına rağmen hiken kullandığında heyecanlandım.
Ha son olarak...

Haters...
...gonna hate!

Alın size iki tane sağlam bölüm, şimdi iki hafta yatıcam dedi herif kibarca. Sabo da sağlam müttefik oldu. Hayvan herif ya.

sabonun meyveyi yemesi zamanında öldü dediği adamı getirmesi sanki ace e yapılan haksızlığı gizlemek için :D bir an aklıma geldi sabo öldü demişti ya o bi ara neyse sabo karizma dofun kafes muhabbetini sevmedim nedense güzel bir bölüm :)

Lufy e onu çoktan sormuştur yoksa kafasına göre öyle birşey yapamaz lufy hatta demiş olabilir bu meyveyi sen ye sabo diye bana sorarsanıs lufy nin hakkı neyse sabonunda o savaşa gelemedi ama o ace her zaman yaşatır ace saboyu nasıl yaşattıysa.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık