Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 744: Devrim Ordusu Kurmay Başkanı

bu arada önceki bölümde dof ölmedi diye yırtınan arkadaşlar çok saolun lan bizde öldü sanarak action olmicak diye üzülüyoduk gerçektende değiniz gibi ölmemiş...

hala hayret ediyorum nasıl bir zekanız var ? dofun ölmediğini nasıl anlayabildiniz geçen bölüm hayret yahu
Kardeş konu ile alakam yok ama bu yazdıkların iğneleyici , birisi üstüne alınacak sonra ortalık karışacak ( Amacım uyarmaktı )

Dedi Allah'ın artizi.Luffunin bu saboyu pataklaması gerek.Bugunkü hırsım geçmez yoksa.Devrim ordusunun görevi sanmıştım öyle bir laf diyince,bildiğin aldıgı gibi ağzına attı.Karasakaldan ne farkı kaldı sabonun.
Kardeşinin iradesinin yabancı ellere gitmesini istemiyor adam. Meyveyi elinde tuttuğu her an kaybedebilirdi. Diamante'de itiraf ediyor zaten aslında vermeyecektik diye. Hem Sabo ve Luffy dışında kim Ace'in iradesini yaşatabilir ki?

Vay anam vay neler dönmüş öyle ya :)

Adam hiç düşünmeden yedi la meyveyi çat diye, hemen hikeni de çaktı sabo reyiz.

Söylenecek herşeyi arkadaşlar söylemiş, benim söylemek istediğim bir şey var. Luffy viola dan etkilendi gibi, gerçek gücünü de görürse tayfaya davet edebilir.

Madao38

Hiken no Ace mi? Hiken no sabo mu? hangisi daha güzel geliyo sizce ben Hiken no Ace'i tercih ederim keşke ölmeseydi be

Tüylerim diken diken oldu ^^
Hele Sabo'nun çıktığı o sayftada 3-5dk kaldım. ^^
Harikaydı . Gene HAFTA ARAAAASI :( !

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık