Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 744: Devrim Ordusu Kurmay Başkanı

O zamanda General olmuş ama adam olamamış derler :/ Yine alamaz Amirali :T
Yok öyle demezler.Meyvesiyle karşı durdu yoksa tokatı yerdi derler.

Luffy küçükken ikisindende güçsüzdü.Çünkü daha küçüktü bu kadar basit.Şimdi bile daha güçsüz olabilir çünkü yaş farkı değişmiyor.Luffy o muazzam gelişimini 3 - 5 yaşında yapacak değil.

Monkey D. Raizel

Hayır Luffy diğer 2'sinden hep daha güçsüz gösterildi.
Ben onun yaş dolasıyla olduğu kanısına varmıştım yani luffy sabonun yaşına geldiğinde saboyla aynı güçte veya ana karakter olması dolayısıyla daha güçlü olucaktır oda kishimoto gibi değil bu saatten sonra luffy i ezdirmez saboya o gücü verdiyse luffy e de eşit seviyede bi güç ve daha güçlüsünü verir ki verdi zaten

İngilizcem olmadığı için hızlı hızlı geçtim sayfaları. O haliyle bile gaza getirmeye yetti. Hiken!!!!
İşte Diamente ağlıyo nasıl Dof a söylicem diye. Sabo önceki Lucy Hasır şapka kafası 400 milyon ediyor diyo. Saboyu gören biri Devrimcilerin 2 numaralı adamının burada işi ne çok kötü falan diyor. Dof nasıl cüret edersiniz falan diyor. O tarz şeyler.
He bide Law Luffye ortaklık bitti burdan kurtulursam kafanı alacam diyor. Luffyde ortaklığın bitip bitmesine ben karar veririm kıpırdama kelepçeni açmaya çalışıyorum diyor :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık