Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 744: Devrim Ordusu Kurmay Başkanı

acaba 2 meyve olayı olabilirmi doffy içinde ? bir şekilde buggy benzeri bi özellik kazanmıştır neyse şu bird... li şeyi çok merak ettim görelim

luffy meyveyi herhangi birinin yemesini istemedigi için almak istiyordu sabonun yemesine bişey demez bence bende sanjinin yemesini istiyordum da saboda kabulümüz

sabodan yola çıkarak luffynin şuan burgess veya diamanteyle karşılaşırsa bu herifleri patates edicegi sonucuna varıyorum çünkü bence luffy büyük ihtimalle meyvesiz sabodan güclü meyveli saboyla hemen hemen denktir neyse biraz belkiyelim arc ın gidişine göre anlıycaz güçlerini şuanlık saboyu çok abartmamakta fayda var

Yonko mu ? B.hakisinin yonko kadar olduğunu biliyor musun ? K.hakisinin yonko kadar olduğunu biliyor musun? Dorukisinin yonko kadar olup olmadığını biliyor musun? Hayır.Ee nasıl yonko lan bu.Öyle bir söylemiş ki tek eksik tecrübe.Ulan bu forumdaki anlık gaza gelip bir karakteri Allah yapma,geçen haftaki gibi bir karakteri de çöp yapma teke gitti ihihihhi durumuna hastayım.

Soytarii26

acaba 2 meyve olayı olabilirmi doffy içinde ? bir şekilde buggy benzeri bi özellik kazanmıştır neyse şu bird... li şeyi çok merak ettim görelim

luffy meyveyi herhangi birinin yemesini istemedigi için almak istiyordu sabonun yemesine bişey demez bence bence sanjinin yemesini istiyordum da saboda kabulümüz

sabodan yola çıkarak luffynin şuan burgess veya diamanteyle karşılaşırsa bu herifleri patates edicegi sonucuna varıyorum çünkü bence luffy büyük ihtimalle meyvesiz sabodan güclü meyveli saboyla hemen hemen denktir
Bence biraz zorlama olmuş

Monkey D. Raizel

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık