Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 736 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Diamente'nin meyvesinin olayı neymiş ben hala anlamadım ingilizce olmadığı için :D
Diamante bayrak meyvesi diyor ama altta flutter no mi diye not geçmişler. Dokunduğu nesneyi bayrak gibi dalgalandıran (?) bi yetenek gibi bir şey herhalde. Bende tam anlamış değilim. Dokunduğu kişiyi bayrağa çevirmiyormuş en azından. :D Diamante troll yüzünü gösterdi.

Diamante bayrak meyvesi diyor ama altta flutter no mi diye not geçmişler. Dokunduğu nesneyi bayrak gibi dalgalandıran (?) bi yetenek gibi bir şey herhalde. Bende tam anlamış değilim. Dokunduğu kişiyi bayrağa çevirmiyormuş en azından. :D Diamante troll yüzünü gösterdi.
Abi böyle saçma meyve olamaz ya :D

Edit: Bir de şu adamların adları neden her defasında değişiyo :D.Pica,Peeker olmuş şimdi de.

Diamantenin olayı shiki gibi heralde , sadece insanlara etki etmiyor geri kalan herşeyi dalgalandırabiliyor bayrak gibi :D

Benim anladığım elindeki sopaya şekil veriyor , o uzun kısmını salladı bayrak gibi sonra bir boğa kafası şekline soktu adamlara çaktı.
Burgess bunu yamultur gibi geliyor.

Diamente meyveyi çok farklı şekilde kullandı hiç beklediğimiz gibi değil. Arenadaki balıklar da değişmiş, Sabo'cuğumuzun sol göz gitmiş. Hey gidi hey... :D Bizim Luffy tam kafasız yahu. Ne denir bu adama? Lao'nun tip nasıl iğrenç bir şeydir. Hızlı ama Allah için adam. Pica karizma epey belirtmiştim gerçi ama meyvesi çok hoşuma gitti nedense.

En çok beğendiğim bölüm; Dof'un mal gibi kalması...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık