Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 736 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
luffy nin elephant gun u o picanın agzının üstüne oturtmak için bulunmuş bir teknik bence tam luffynin yumruguna göre bi boyu var :)

Valla son sayfada görünen Pica'nın tuğla adam olduğu.Kendisinden ilk gördüğüm andan itibaren hayvani saf güç bekliyordum.Jozu'yu andırmıştı bana.Tamamen hissiyatla alakalı bir şeydi ama doğru çıkacak galiba bu hissiyat.

Diamante de adamları bir nevi konfetiye çevirdi.İlginç bir yetenek.Boyu da bayağı uzunmuş.

Düzeltme:Ben dikkatsiz okumuşum.Diamante kendisi yapıyor o konfeti gibi şeyi.Sonra adamlara saldırıyor.Afyonum patlamadı henüz herhalde :D

@Rhaman31

Hacı pelerinin sert olma sebebi Diamante'nin b.haki ile kaplamasıdır muhtemelen.Yani pelerin gibi yumuşak ve ince bir şey bile sertleşip çelik gibi olabiliyor haki sayesinde.Hakinin nelere kadir olduğunu güç geçtikçe daha iyi anlıyoruz.

Valla son sayfada görünen Pica'nın tuğla adam olduğu.Kendisinden ilk gördüğüm andan itibaren hayvani saf güç bekliyordum.Jozu'yu andırmıştı bana.Tamamen hissiyatla alakalı bir şeydi ama doğru çıkacak galiba bu hissiyat.

Diamante de adamları bir nevi konfetiye çevirdi.İlginç bir yetenek.Boyu da bayağı uzunmuş.

@Rhaman31

Hacı pelerinin sert olma sebebi Diamante'nin b.haki ile kaplamasıdır muhtemelen.Yani pelerin gibi yumuşak ve ince bir şey bile sertleşip çelik gibi olabiliyor haki sayesinde.Hakinin nelere kadir olduğunu güç geçtikçe daha iyi anlıyoruz.
Bildiğim kadarıyla adam bayrak meyvesi sayesinde yapıyor onu yani titanyum bir plakayı alıp pelerin olarak kullanabiliyor :D

Durum biraz ilginç hal aldı. Luffy ve Zoro birlikte dalsalar Pica'ya çok yazık olur. Zoro vs Pica olacak yüksek ihtimalle. Luffy ve Violet oradan ayrılırlar gibi geliyor. Daha önceki Mr 1 ile benzer özellikleri var bence çelik-Taş.

Kinemon arkadaşını aramaya gitmiştir. Gladius ve Baby 5 sarayda.
Gladius vs Kinemon
Baby 5 vs Violet
Doflamingo vs Luffy

Buffalo görünmedi halen görünmesine de gerek yok çöp zaten.

İlginç güçler Pica ve Diamant , tek beklediğim şu arena savaşlarını göstermesi, Burgess vs Diamante vs Sabo ve Bartolomeo.
Rebecca geber ulan.

Roronoa Zoro

Yalnız luffy çiçekli gömlekle aynı garpın gençliği .. dedeye bu kadar çeker bi insan :D
Sen deyince dikkatimi çekti, çok yakıştı çakala ^^
Pica'nın meyvesi çok hoşuma gitti, ne zamandır şöyle güce dayalı bir kapışma izlememiştik.Sonunda bize bahşetti Oda-san.
Tahminimce Zoro ilgilenecek elemanla, Luffy tek başına amiral ve Dof ile nasıl başa çıkacak? İşte burası sıkıntı.

Unknown

Diamante nin meyvesi beklediğimizden daha yaratıcı oldu ayrıca Pica nın meyvesi ya golem meyvesidir yada kale bana göre tuğla fazla basit olur böyle birşey için.Arenadaki vs leri tam göstermeyecek sanırım sadece sonuç göstermez umarım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık