Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 729 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ricky oyuncak oldu demedim ki yalnızca oyuncaklar unutulacak diye bir kaide yok bide ricky zaten oyuncak değil.

Hafıza silme olayının tüm dünyayı kapsadığını nerden biliyoruz? onu ben bilmiyorum.
Tüm dünyayı kapsamıyorsa o zaman mekansal etkiye sahip bir güç olması gerekiyor.Mekansal etki gücüne sahip Law'ın Room gücünü 30 dakika bile açık tutup tutamayacağı tartışılacak bir konuyken başka bir karekterin tüm adayı 7/24 kapsamı alanında tutması ve de uygulanan bu güç sırasında kolezyumdaki binlerce insanı es geçme kapasitesinde olması için ilahi bir güce sahip olması gerekir.

Oda ters köşeleri çok seven birisi , genel kanı herkes Law'ın ölmeyeceğini düşünüyor fakat ben ciddi anlamda ölebilceğini düşünüyorum .Dressrosa da mini bir Marineford savaşı var. Amiraller, Shichiler , Cp0 , Efsanevi korsanlar , Vice Admiral ve en tehlikeli yonkounun 1 numaralı ismi o adada. Hanginiz Ace'in öleceğini düşünebilirdi seriye hızlı bir giriş ve çıkış yaptı Law da tıpkı böyle olabilir.
Şuan ki karşılaşmaya bakarsak ; Luffy , Zoro , Kinemon vs Dof , Fuji , Bastille. Düşman taraf çok ağır basıyor. Luffy vs Dof şüphelide olsa tamam ama Zoro ile Fujiyi denk göstermek çok komik geliyor hatta Zoro + Kinemon vs Fuji bile çok hafif kalır amirale.Umarım Bartolomeo takibi sürdürüyordur gücü zafere götürmeye yetmesede meyvesi ile bizimkileri o ihaleden sağ çıkarabilir.Dellingerin saf değiştirmesi güzel olabilir düşman saf güç bakımından çok ağır en azından biraz dengelenmiş olur.Şu arctaki en büyük isteğim Teach'in adaya ayak basıp ortalığı yakıp yıkması. Bir ihtimal adamını korumak ve düşman yonkounun gücünü zayıflatmak için harika bir hamle olur tam Teachin tarzı.

Çok gaz bi bölümdü! haftaya ara olması kötü oldu ama gelecek bölüm olayların kopacağı kesinleşti
bu arada law'ın "o" kişi diye bahsettiği intikamını almak istediği kişinin adı da ortaya çıktı :
Kora-san
d'nin arzusunu sonunda tekrar duyduk
14. sayfa'da zoro'nun bıyığı unutmuşlar
dellinger biraz yumuşak bir arkadaşımız sanırım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık