Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 729 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law"ın bir açıdan ölmesi mantıklı Luffy o gazla Kaidoya kadar gider.Oda Luffy için Law"ı harcar mı çok merak ediyorum.Law görmediğimiz bir yeteneği sayesinde başka yerden çıkıp fabrikayı yokedecek veya luffye gaz vermek için böyle bir plan yapmış olabilir. Luffy o sinirle dofu indirecek,fabrika çökecek sonra topuk.

Arkadaşlar one piece'de ölme'nin ne kadar zor olduğunu unuttunuz sanırım açıkça öldürülen karakterler için konuşuyorum.Eichiro Oda bile 3-5 kişi öldürebilmek için marineford savaşını çıkardı.Law'da orda ölmüş gibi görünebilir ama law'ın insanların karakterlerini değiştirebildiğini unuttunuz sanırım.Belkide orda yerde yatan law ile yer değiştirmiş dofilamingodur ihtimalleri düşünmek lazım.:D

luffy gögsünü magma deldide ölmedi,3 tane kursunlamı ölecek law,cok zor degil,kalbini degiştirir,yine yasar üstelik vurulan adam dünyanın en iyi cerrahlarından.

ha luffye bundan daha öte gaz verilemezdi,e.oda tayfayı korumak için luffy güclendirdiginden,eger bizim tayfadan biri böyle vurulsaydı 2 yıllık emek ve verilen sözler anlamsız olurdu.lawı vurdurcanki luffy kayısı koparsın :ehe:

ama cidden luffy vs doflamingo,lucci vs luffyi cok fazlasıyla asıcak gibi duruyor.

bakalım doflamingo bizim tarafmı gecicek yoksa direk nakavt edilip kalıcakmı ;)

Öldürmeyen Oda öldürmez diye bir deyim var yahu, Law p.kunu yiyeyim öldür beni mangaka diye yalvarsa bile Oda, diğerleri gibi onu da öldürmez. :D Hem 730 bölümlük seride kurşundan kim ölmüş ki Law ölsün! Hem de 3 kurşundan. :D WB kaç yüz tane kurşun yedi ölmedi, en balonu Fisher Tiger idi onlarca kurşun yedi, o bile kurşundan değil başka sebepler yüzünden öldü. :D Chopper iyileştirir, Sanji de Senzu fasulyesi misali yemek yapar daha da güçlenmiş döner Trao.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık