Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 729 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda ters köşeleri çok seven birisi , genel kanı herkes Law'ın ölmeyeceğini düşünüyor fakat ben ciddi anlamda ölebilceğini düşünüyorum .Dressrosa da mini bir Marineford savaşı var. Amiraller, Shichiler , Cp0 , Efsanevi korsanlar , Vice Admiral ve en tehlikeli yonkounun 1 numaralı ismi o adada. Hanginiz Ace'in öleceğini düşünebilirdi seriye hızlı bir giriş ve çıkış yaptı Law da tıpkı böyle olabilir.
Şuan ki karşılaşmaya bakarsak ; Luffy , Zoro , Kinemon vs Dof , Fuji , Bastille. Düşman taraf çok ağır basıyor. Luffy vs Dof şüphelide olsa tamam ama Zoro ile Fujiyi denk göstermek çok komik geliyor hatta Zoro + Kinemon vs Fuji bile çok hafif kalır amirale.Umarım Bartolomeo takibi sürdürüyordur gücü zafere götürmeye yetmesede meyvesi ile bizimkileri o ihaleden sağ çıkarabilir.Dellingerin saf değiştirmesi güzel olabilir düşman saf güç bakımından çok ağır en azından biraz dengelenmiş olur.Şu arctaki en büyük isteğim Teach'in adaya ayak basıp ortalığı yakıp yıkması. Bir ihtimal adamını korumak ve düşman yonkounun gücünü zayıflatmak için harika bir hamle olur tam Teachin tarzı.
Dressrosa, mini MF değil, Saboady'nin kopyası niteliğinde bir arc. Kizaru yerine Issho, Kuma yerine Doflamingo, Sentoumaru yerine Bastille koymuş mangaka. Eğer tarafların eşit olmadığını düşünüyorsan müttefikleri atlamışsın demektir. Denizciler hiçbir şekilde Kolezyuma giremezler, Luffy ve diğerleri de Kolezyumdan çıkamazlar. Hal böyle olunca zaten Dof ailesini kolezyumun içinde ve altında yendikten ve fabrikayı yok ettikten sonra oyuncaklar + cüceler + Happo donanması + Barto + Cavendish ve diğerlerinin yardımıyla Kolezyumdan çıktıktan sonra denizcilerle baş etmek de zor olmayacaktır. Dışarıda kalan Zoro ve Kinemon'un bir şekilde tüyeceğini yahut kendilerini savunacaklarını düşünüyorum. Muhtemelen Doflamingo da gelecek bölüm Kolezyuma girer ve Kolezyum dövüşlerine kaldığımız yerden devam ederiz.

Diğer hususta ise Ace'in ölümü bence ters köşe falan değildi. Savaşın amacı zaten WB ve Ace'in ölümüydü ve gerçekleşti. Mangaka her arc aynı kurguyu oynuyor. Her adada bir dram, bir eziyet olur ve boss önce istediğine ulaşır sonra dayağını yer. Croco kitabeyi istiyordu, buldu ve dayak yedi. Enel adayı yok edeceğim diyordu, yok etti ve dayağını yedi. Moriah zombi ordusu kuracağım diyordu, kurdu ve dayak yedi. MF savaşında da WB ölmeye geldi, öldü, Ace ise öldürülmek istendi ve öldürüldü. Bunun dışında Ace önceki gün seriye dahil olup sonra öldürülmüş bir karakter değil. Kaç yüz bölüm önce çıktı ve ara ara da çıkıyordu. Daha Law'ın hikayesini bilmiyoruz, şimdi ölürse Doflamingo mu anlatacak 13 yıl önce sana şunları yaptıydım ve şimdi öldürdüm mü diyecek? :)

Kora-San kim lan?

Bu arada bir dahaki bölüme Luffy o parmaklıkları parçalayıp Zoro ve Kin ile Dof'a dalarsa şaşırmam.

Bu arada o Delinger'in tip ne la öyle :D

varan 1 ; chinjao ve doflamingoyla aynı anda dövüstükten sonra,law gidip sanjiyi dofun elinden alıyorsa,sonrasındada dofla o halinde vs atıp,kan cıkarıyorsa,üstüne dofu cıldırtıp direk soguk kanlı düsünmeyi bıraktırıp, silahla kendisine saldırtcak kadar zorluyorsa....saglam law doflamingodan gücsüz olsa bile cok asagıda degildir.yani luffynin power-upa ihtiyacı yok, gücü doflamingoya yeticektir rahat olun.sıkıntı ishho ;)

varan 2; law d. nin iradesine inanıp güvendigi için,luffye yatırdı bahsini bunu daha önce dile getirdim,animedede rayleigh-san yine bir d.yle ne yapmaya calısıyor gibi bir sey diyordu.yani d. nin iradesini biliyor ve acıkca hani barto gibi kk luffy olucak demesede,bunu kabul ediyor olmalı.e.odanın neden sadece lawı luffynin yanına koydugu belli oldu.su ana kadarki luffynin karsılastıgı herkes,kk olmaktan vazgecip luffynin hayaline destek oldular.lawda kkligi lufye bırakıp d. nin vasiyeti için yanında bulunucak, adamın hayali dofun dayak yemesi ve d. nin iradesine sahip cıkmak gibi duruyor,cok fena destek geldi luffye,law ölmez unutun...

varan 3; e.oda savası ustaca colezyumun dibine tasıdı.colezyumdan cıkma turnuva gibi seyleri dert eden adamlar elbet olucaktır ama,luffy sallamaz,frankynin aglamaklı cıkısı ve luffynin dagıtın ortalıgı demesinden sonra,benim bildigim luffy o colezyumu yıkar, dofa dalar ;)

varan 4; bastille zoro ve luffyi tanıdı sonrada bırakalım şimdi dedi.kibarca dötüm yemedi dedi,üstelik vurguyuda yaptı, şimdi lucynin neden bu kadar güclü oldugunu anladık dedi.daha durun lucy cıldırmadı :D

varan 5; bellamy ihanete ugradı,dof öldürülmesini istedi,sadakati biter,luffy ve tayfadan yana olucaktır yasarsa...

varan 6;trebola karsı son kale ricky ve chinjaoydu.onlarda düstüyse, harekete gecen sanji veya frankyden biri fabrikaya yönelicek,dof oraya en güclü adamlarından biri oldugunu düsündügüm yaslıyı, lao g yi gönderdi.

chinjao vs lao g,franky vs pica,trebol vs sanji bekliyorum.chinjao oyuncak olduysa bile düzelicekler içinde en büyük güc.

varan 7; dofun en güvenilir ve önemli adamı dimante dedim,hala öyle oldugunu düsünüyorum,oda bunu kanıtlıyor.resmen sag kolu dofun, bunu bu bölüm belli etti.eger luffy areneda kalmaya devam ederse, hayatının dayagını yiyecek,kalmazsa ve luffy dofa dalarsa ,diamanteyi zoro ikiye böler diyorum.şimdilik bu kadar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık