Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

725: Öfke Patlaması! Her Şeyi Sırtlanacağım!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    54
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Biraz animeciler rahatlamak istiyorsa yarıda kesip kapak hikayelerine geçebilirler.
Bazıları geçmiş de olsa önemli olanlar var şimdi yazmak istemiyorum spoiler olmasın.
Filler da olmaz seriye etki eden şeyler çünkü bunlar. Kapak hikayesi olduğu için istediği kadar uzatabilirler bağladıkları sürece sıkıntı olmaz.
Bölümlern uzatılması mevzusunu kapak hikayeleri bile kurtarmaz bence. Ha yapılmasını bende isterim.

@Raiden Evet gaza getirme mevzusunda bazı sahnelerde anime iyi değil. Bunu bende eleştiriyorum. Hatta çizimleri konusunda dahi, uzatıyorlar sebebini biliyoruz bari çizimler düzgün olsun diye eleştirdiğimiz oluyor.
@gyjbsch Normalde 52 hafta var bunların 4 haftası çift sayıya gidiyor kaldı 48. Hiç ara vermeyen biri 48 bölüm çıkarması lazım. Oda 2013'den beri 9 hafta ara veriyor o zamandır 39 bölüm yıllık.

@hdbfresh
Mangaya yetişmeleri tamamen bilerek yaptıkları bir şey kanımca. 1 bölüm için 1 manga kullanmakla 2 manga kullanmak arasında çok fark var. Maliyeti yarı yarıya düşürüyor neredeyse. E ona rağmen reytinglerde ilk 5'e giriyorlarsa çok karlı bir iş yapıyorlar demektir.Toei'nin yaptığı tüm seriler aynı kaderi paylaştı. Yardıra yardıra mangaya yetiştiler tüm serilerde.

Yukarıdaki sebepten dolayı hiçbir zaman uzun süreli bir filler koyacaklarını sanmıyorum, keza ara vereceklerini de. Ne yazık ki manga bitene kadar bu şekilde devam edecekler. En çok da buna üzülüyorum.

Dövüş sahneleri hariç iyiydi. Cavendish'in adamlığı göz doldurdu. Müzikler yerli yerindeydi.

Naotoshi Shida'nın elinden çıktığını bilmiyordum bu efsane sahnelerin. Keşke hep bu adam olsa işin içinde. Serideki bir çok efsane sahneye imzasını atmış. İyi ki de atmış. Bu adam olmasaymış o sahneleri nasıl batırırlardı Allah bilir. Eleman sağlammış gerçekten :good:

Epic sahneleri hep Naotoshi Shida çizmiş anlaşılan. Özellikle WB sahnesi favorilerimdendir. Aokiji sahneside öyle. Herif iyi çiziyor. Bir Hikeni pek beğenmedim çok hareketli çizilmişti alev.

Bundan sonra Naotoshi'nin yaptığı hiçbir sahneyi kaçırmam sanırım. Adamın tarzına has ayrıntılar kendini hemen belli ediyormuş.

Toz, duman, ateş çizimlerindeki efektler, el ve parmak çizimleri ve bu çizimler arasındaki geçiş, göz içi efekti, gölgelendirmedeki renk seçimleri vs. Hemen dikkat çekiyor. Hatta bundan sonra mangadaki sahnelere bakarak bunu Naotoshi yapar bile diyebiliriz. Adamın imzası belli.

Wb,
Vergo vs. Smoki
Luffy'nin 3 amiral karşısına çıkarken Jinbei'nin şovuna verdiği efekt
Mingo'nun Smoki'nin tepesine tünediği ve Kuzan'ın ''ara ra ra'' sahnesi
Sanji'nin OZ'u düşürdüğü sahne

Çok iyiler.

Naotoshi midir nedir. Garip bi sıvı fetişi var galiba. Vay şöyle dinamik çizicem, aman şöyle ekstrem perspektif vericem deyip yaptığı yorumun cılkını çıkarmış bence. Wb sahnesini de katarsak hdbfresh'in attığı videodaki 3 sahnesini sevdim.

Japonya'ya vize gerekiyor mu? Gidip molotof atalım. @ch3rl0b11n ?

Naotoshi midir nedir. Garip bi sıvı fetişi var galiba. Vay şöyle dinamik çizicem, aman şöyle ekstrem perspektif vericem deyip yaptığı yorumun cılkını çıkarmış bence. Wb sahnesini de katarsak hdbfresh'in attığı videodaki 3 sahnesini sevdim.

Japonya'ya vize gerekiyor mu? Gidip molotof atalım. @ch3rl0b11n ?
Abi baktım da benim genelde en beğendiğim sahneleri çizmiş adam yahu. Şu Sabo sahnesi falan dediğin gibi, akışkanlığı biraz fazla kaçmış. :/
Ama Beyazsakal sahnesi benim en beğendiklerimden biridir tüm seride. Ardından gelen Luffy'nin bakışı, Doflamingo'nun kahkahası falan efsane bakış açılarıyla yapılmış. :/
Molotof atmayalım, çiçek atalım reyize. Çiçeğe bir de not bırakalım, azcık daha katı çizsin köftehor. :/

Abi baktım da benim genelde en beğendiğim sahneleri çizmiş adam yahu. Şu Sabo sahnesi falan dediğin gibi, akışkanlığı biraz fazla kaçmış. :/
Ama Beyazsakal sahnesi benim en beğendiklerimden biridir tüm seride. Ardından gelen Luffy'nin bakışı, Doflamingo'nun kahkahası falan efsane bakış açılarıyla yapılmış. :/
Molotof atmayalım, çiçek atalım reyize. Çiçeğe bir de not bırakalım, azcık daha katı çizsin köftehor. :/
Reyize demedim zaten Toei'ye dedim :T

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık