Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

725: Öfke Patlaması! Her Şeyi Sırtlanacağım!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    54
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tamam yahu Toei'nin Türkiye şubesi değilim bende, hem parada vermiyorlar.:D Acaba önceden toplu izlediğimiz için mi göze batmıyordu? Kaliteli fill olsun bende isterim ama manga yavaş adamlar ne yapsın, 1 şekilde idare etmeye çalışıyorlar.
Benim bildiğim Oda yılda en çok bölüm çıkaranlardan biri. Herif öyle 6 ay 2 yıl ara falanda vermiyor.

Turkanime'yi açın yorumlara bakın. Çoğu animeci, mangayla alakaları yok ama ona rağmen fazlasıyla laf çakıyorlar animeye. 2-3 yıl önce başladı bu olay. Tamamen leş bölümler geliyor.
Oradakilerin çoğu yavaş ilerlemesi mevzusundan şikayetçi ki buna yapılacak hiç bir şey yok. Çizimlerin kötü olması çoğunluğun gözüne batmıyor. Kıyas şekli hikaye ilerlediyse ve aksiyon olduysa bölüm güzeldir.

Benim bildiğim Oda yılda en çok bölüm çıkaranlardan biri. Herif öyle 6 ay 2 yıl ara falanda vermiyor.
Senede kaç bölüm veriyor, ben çift sayı falan verdiğini görmedim. O kadar ara oldu şimdi 2 bölüm falan gelmeyecek, üstüne birde hastalıktan dolayı ara veriyor. Şimdi tatil yüzünden yayınlamadığı bölümü vermez niye işin ticari boyutu var. Ben Oda'yı kast etmiyorum dergi olsun editör olsun 2 sayı verdirmezler. Diğer türlü haklısın Hunter senede 4 bölüm verse razıyım.
Oradakilerin çoğu yavaş ilerlemesi mevzusundan şikayetçi ki buna yapılacak hiç bir şey yok. Çizimlerin kötü olması çoğunluğun gözüne batmıyor. Kıyas şekli hikaye ilerlediyse ve aksiyon olduysa bölüm güzeldir.
İşte benim demek istediğimi açıklamış, sevdiğiniz 2 hareket oldu mu iyi diğer türlü sürekli kötü sayılıyor.

Biraz animeciler rahatlamak istiyorsa yarıda kesip kapak hikayelerine geçebilirler.
Bazıları geçmiş de olsa önemli olanlar var şimdi yazmak istemiyorum spoiler olmasın.
Filler da olmaz seriye etki eden şeyler çünkü bunlar. Kapak hikayesi olduğu için istediği kadar uzatabilirler bağladıkları sürece sıkıntı olmaz.

Senede kaç bölüm veriyor, ben çift sayı falan verdiğini görmedim. O kadar ara oldu şimdi 2 bölüm falan gelmeyecek, üstüne birde hastalıktan dolayı ara veriyor. Şimdi tatil yüzünden yayınlamadığı bölümü vermez niye işin ticari boyutu var. Ben Oda'yı kast etmiyorum dergi olsun editör olsun 2 sayı verdirmezler. Diğer türlü haklısın Hunter senede 4 bölüm verse razıyım.

İşte benim demek istediğimi açıklamış, sevdiğiniz 2 hareket oldu mu iyi diğer türlü sürekli kötü sayılıyor.
Tatil vs girmezse Oda çok düzenli bölüm çıkarıyor. 4 bölüm 1 ara idi sanırım. Yılda 40 civarı bölüm çıkıyor.

Biraz animeciler rahatlamak istiyorsa yarıda kesip kapak hikayelerine geçebilirler.
Bazıları geçmiş de olsa önemli olanlar var şimdi yazmak istemiyorum spoiler olmasın.
Filler da olmaz seriye etki eden şeyler çünkü bunlar. Kapak hikayesi olduğu için istediği kadar uzatabilirler bağladıkları sürece sıkıntı olmaz.
Garp - Cobyi koymuşlardı bi ara. Devamı gelmedi ama :(

Sevilen bir hareketi dahi sevemeyeceğimiz şekilde sunuyorlar, şöyledir böyledir demenin anlamı yok. Her şey bariz bir şekilde ortada.

52 hafta var 4 bölüm 1 ara ile 45 bölüm nasıl çıkarttırdın. @Monkey D. Dragon :(

Yani, haklısın ama en büyük problem de o sayılmaz mı zaten? Slayt gösterisi gibi geçen bir animeyi ister istemez kötüler insanlar.Hikaye ilerlemiyorsa sıkıntı büyük demektir.

Mangada öff bee dediğimiz sahneleri bile yansıtamıyor ki adamlar. Luffy'nin Dof'u ayağıyla durdurduğu sahnede hangimiz gaza gelmedik ki? Lakin animeye bakıyoruz, zerre etkilemiyor.Şunu bile beceremeyen bir şirketten bahsediyoruz burada. :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık