Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 724 Bölüm Yorumları / 725 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@RedTeroR bölüme yapılan yorumlara yorum yaptım neyse savunmayacağım şimdi zoro sanji meselesini konu dağılmasın

Sanji eşittir eşittir , öyledir , artistlik yapıp arkadaşlarıma dokunma deyip ağzında malboro sigarayla dalıp , adamın elinde kalmasıyla sonlanan durumunda üstelik.

Dof 'u bu halde Luffy nasıl yenecek ben onu merak ediyorum , adam sayko psikopat fantazi ustası , çok zor görüyorum eğer yenerse Luffy'i beğenirim.

Bu bölüm de aslında gösterdi ki dof kilitlese birini diğer eliyle ölümcül saldırı yapabilir.buda gösteriyor ki jozu iyi Kurtulmuş az daha doftan kalıcı bir hasar alacakmis (şimdi biri atlar jozu vs de yener demesin ben sadece kilitledikten sonra ki durumdan bahsediyorum)

Sanji eşittir eşittir , öyledir , artistlik yapıp arkadaşlarıma dokunma deyip ağzında malboro sigarayla dalıp , adamın elinde kalmasıyla sonlanan durumunda üstelik.

Dof 'u bu halde Luffy nasıl yenecek ben onu merak ediyorum , adam sayko psikopat fantazi ustası , çok zor görüyorum eğer yenerse Luffy'i beğenirim.
Sanji Doflamingo'ya denk dövüşebileceğini düşünmüyordur elbet. Orada zaten Nami'lere coup de burst yapın kaçın demişti. Yani amacı Doflamingo'yu indirmek değilde arkadaşlarını kurtarmaktı diyebiliriz.

Zaten Luffy yenecekte, nasıl yenebilir , misal gördük adam kesiyor yani kurtulmak için k.haki lazımda adamın menzil sağlam çok fazla ip çıkarabiliyor, kontrol yeteneğide çok tehlikeli örümcek ağına düşmüş sinek gibi kalıyorsun hiçbirşey yapamadan.
Luffy ya beden busou yapacak ve kesikleri atlatacak yada k.hakiyle sürekli kurtulacak , bence beden busou yapsın ama hordynin ısırığında demişti hakim yetersiz diye , bir şekilde savaşırken yükseltir heralde bakalım .
Luffy eli kolu uzatıp saldırırsa direk adamın tuzağına düşer gibi geliyor , önceden yeteneği görmesi lazım.

@Cool ya kardeşim konu dağılmasın diye bir şey demek istemiyorum ama bu eşitliği sanjinin dof karşısındaki haline bakarak mı yorumluyorsun nedir anlamadım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık