Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

723: Haki Çarpışması! Luffy, Doflamingo'ya Karşı!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    50
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
One Piece animesini hizli yapmiyorlar degil yapamiyorlar.Manga da bu yavaslikta cunku.Anime-manga arasinda ortalama 30 bolum vardir.Animenin 1 manga bolumune denk gelmemis olmasi lazim artik ama boyle olursa da bu sefer anime mangayi yakalar dolayisiyla geriye tek bir secenek kadar filer.Tercih meselesi.Sahsen animeyi 5-10 bolum biriktirip izlemek en mantiklisi he yine de keyif vermiyor izlemis olmak icin izliyorum o ayri.

OnePıece3D2Y

Tam bir rezil bölümdü Bleach'teki Getsuga Tenshou buraya koysak nolur diye düşünmüşler arkadan kurasaki kun bağırışları duydum sanki

Memnuyetsizlik belirten her türlü yorum iticidir zaten.Beğenenlerin ne güzel dediği beğenmeyenlerin de animeyi gömdüğü iki ayrı konu mu açalım yani.İkiside aynı şey hakkında konuşuyor.Anketten orta ve aşağısındaki seçenekleri kaldıralım o zaman
Yoo bu konu bölüm yorumu olarak kalsın, diğer konuda sövüp sayalım sadece. Neyse zaten izlemiyorum bana dert olmaz :D

One Piece animesini hizli yapmiyorlar degil yapamiyorlar.Manga da bu yavaslikta cunku.Anime-manga arasinda ortalama 30 bolum vardir.Animenin 1 manga bolumune denk gelmemis olmasi lazim artik ama boyle olursa da bu sefer anime mangayi yakalar dolayisiyla geriye tek bir secenek kadar filer.Tercih meselesi.Sahsen animeyi 5-10 bolum biriktirip izlemek en mantiklisi he yine de keyif vermiyor izlemis olmak icin izliyorum o ayri.
1 manga bölümünden 1 anime bölümü çıkarsa nasıl yakalayabilir ki? :S

Eleştiri güzel ama bence animeyi ayrı tutmak lazım. Dofy vs Smoker da resmen karşılıklı savaş oldu. Manga ile hiç alakası yoktu, animeciler sonuca etki etmemek kaydı ile esnetme hakları var ve bence gayet başarılıydı.
Konu manga ile animedeki farklar değil, sadece anime. Biraz ona göre bakmak lazım.

Filler girsin 1 yıl bekleyelim ama böyle sahneleri iyi yansıtsınlar, ne anlamı kalıyor ki bu şekilde uzatınca?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık