Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

723: Haki Çarpışması! Luffy, Doflamingo'ya Karşı!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    50
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bunun yeri burası bence.Benim yaptığım şey OP Anime taşlama değildi.İzlediğim bölüm hakkında düşüncelerim yazdım.Ortada iyi bi iş olsaydı iyi derdik.Kaç aydır bu sahneyi bekleyenler var.Kaç haftadır 1 manga bölümünden 1 bölüm yaptılar uzata uzata lastik gibi.
Ben de önceki bölüm yorumlarında gömüyordum ama şimdi burda yapmanın itici olduğunu düşünüyorum.

@Monkey D. Dragon Gumball koysunlar. Hep anime hep anime nereye kadar.

Ben de önceki bölüm yorumlarında gömüyordum ama şimdi burda yapmanın itici olduğunu düşünüyorum.

@Monkey D. Dragon Gumball koysunlar. Hep anime hep anime nereye kadar.
Memnuyetsizlik belirten her türlü yorum iticidir zaten.Beğenenlerin ne güzel dediği beğenmeyenlerin de animeyi gömdüğü iki ayrı konu mu açalım yani.İkiside aynı şey hakkında konuşuyor.Anketten orta ve aşağısındaki seçenekleri kaldıralım o zaman

Rezalet ötesi bir bölüm daha. Yahu mangada arc bitti. Anime de de arc'i hizlica bitirip ( bir mangadan 2 bolum çikarma hizindan daha hizli şekilde) araya filler koymak bu kadar mi zor. Gerçi bu şekilde de manga ile arayı açamayacak fakat en azindan düzgün bir bölüm izleriz.
Biri gelip beğenmiyorsan izleme klişesini yazmadan bitireyim.

Rezalet ötesi bir bölüm daha. Yahu mangada arc bitti. Anime de de arc'i hizlica bitirip ( bir mangadan 2 bolum çikarma hizindan daha hizli şekilde) araya filler koymak bu kadar mi zor. Gerçi bu şekilde de manga ile arayı açamayacak fakat en azindan düzgün bir bölüm izleriz.
Biri gelip beğenmiyorsan izleme klişesini yazmadan bitireyim.
Normalde arada bir arc olur. Mangaya en yakın giden anime One Piece zaten. Prosedüre aykırı neredeyse. Öyle bir şeyi hiçbir stüdyo yapmaz. Ancak manganın bitmiş olması lazım.

Normalde arada bir arc olur. Mangaya en yakın giden anime One Piece zaten. Prosedüre aykırı neredeyse. Öyle bir şeyi hiçbir stüdyo yapmaz. Ancak manganın bitmiş olması lazım.
Anladım. O zaman Dressrosa'yi bu şekilde bitirip uzun bir ara vermeleri lazım. Fakat uzun bir ara verirseler ekonomik sebepler devreye girecek. Araya filler koymak da arayı açmaya yetmeyecek. O zaman bu hep böyle gidecek :(. Animeyi bu şekilde kabullenmeliyiz o zaman :(

Anladım. O zaman Dressrosa'yi bu şekilde bitirip uzun bir ara vermeleri lazım. Fakat uzun bir ara verirseler ekonomik sebepler devreye girecek. Araya filler koymak da arayı açmaya yetmeyecek. O zaman bu hep böyle gidecek :(. Animeyi bu şekilde kabullenmeliyiz o zaman :(
Filler koymayı da pek tercih etmiyor Toei. Yani en azından görünürde öyle. Çizimlere dahi böyle davrandıkları sürece o firmadan da pek bir şey bekleyemeyiz. Dediğin gibi kabullenmek ya da demediğin gibi terk etmek gerekiyor. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık