Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 717 Bölüm Yorumu / 718 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu ne planı. Adam zaman kazanmak istiyor. Issho da kedinin fare ile oynadığı gibi oynuyor bunla.
Amirale göre değil yonkouya göre kafasında bir planı var demek istiyorum, Dof veya Issho değil bizzati Kaido asıl hedef. Şu anki durumu beklemiyordu o yüzden zaman kazanıyor zaten, yapabileceği başka bir şey yok. Yine tekrar ediyorum başta Law kendi söylüyor Kaido'yu indirme şansımız her şey yolunda gitse dahi düşük diye.

Amirale göre değil yonkouya göre kafasında bir planı var demek istiyorum, Dof veya Issho değil bizzati Kaido asıl hedef. Şu anki durumu beklemiyordu o yüzden zaman kazanıyor zaten, yapabileceği başka bir şey yok. Yine tekrar ediyorum başta Law kendi söylüyor Kaido'yu indirme şansımız her şey yolunda gitse dahi düşük diye.
Hayır, kaçırdığın bir nokta var. Law plan yaparken bunları hesapladı. Hatta Yonko devirme planının safhaları bunlar. Dofly lordluktan istifa edecekti böylece büyük bir engel kalkacaktı önünden. Yani planı son tahlilde Kaido olabilir ama Dofly ile pazarlık yapması, Green Bit e gelmesi ve bunu Smoker a söylemesi Yonko devirmeye giden yoldaki adımlar. Yine diyorum Vergo nun dediği gibi Law Dofly ın çapını hesaplayamadı.
Ayrıca evet planları tıkır tıkır işlese bile %30 başarı ihtimalleri var. Bu da Yonko devirmek için çok düşük bir olasılık. Tabi Luffy ve D. oluşunu katınca işler değişecektir Oda nın elinde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık