Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 717 Bölüm Yorumu / 718 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O değilde Law'ın durumu bu haldeyken hangi akla hizmet Yonkouya dalmaya çalışıyor bu daha amirale çizik atamamış :oleyo2:

Beyler benim anladığım bu kadar fazla cücenin fabrikada çalıştırılma sebebi cücelerin kendilerinin de söylediği üzere her bitkiyi yetiştirebilmesi.Yani yapay meyveleri cüceler yapıyor,oyuncaklar da ayak işi görüyorlar muhtemelen.
Çok mantıklı buldum . Ben de böyle düşünüyorum açıkcası.

O değilde Law'ın durumu bu haldeyken hangi akla hizmet Yonkouya dalmaya çalışıyor bu daha amirale çizik atamamış :oleyo2:
Amiral sürpriz oldu kendisi için beklemiyordu, zaten yonkou planının başarı oranı her şey yolunda gitse bile düşük bir ihtimal, muhtemelen tahmin edebileceğimizden ziyade çok farklı bir planı vardır.

Meyveyi eğer cüceler yetiştiriyor ise o zaman CC'nin ne değeri kalır.

Cüceler ve oyuncaklar için ayrı bir olay olmalı

misal Oyuncaklar ayak işi yapıyorlar.
Cüceler ise tutsak tutuyor ki DoF Greenbitten gelip saldırmasınlar halkı uyarmasınlar diye .

Amiral sürpriz oldu kendisi için beklemiyordu, zaten yonkou planının başarı oranı her şey yolunda gitse bile düşük bir ihtimal, muhtemelen tahmin edebileceğimizden ziyade çok farklı bir planı vardır.
Yahu ne planı. Adam zaman kazanmak istiyor. Issho da kedinin fare ile oynadığı gibi oynuyor bunla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık