Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 717 Bölüm Yorumu / 718 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lucci

Heheheh aslında bi turnuva olayı da hiç fena olmazdı, şu fairy tail in yaptığı gibi. bugüne kadar bütün çok güçlü yenilmez denen ark bosları na karşı luffy hep teke tek vs atmış bunda niye farklı olsun ki,hakisi yokken crocoyla enelle vs si, lucci hatta 1000 gölgeli moria ile. Moria tek yumruguyla adayı ikiye bölüyordu tüm tayfası luffynin yanındaydı ama teke tek vs oldu, tüm tayfa izledi sadece, gene öyle olur.

@Tae_Seo

Önemli olarak gördüğüm bir yer.

D: This might be out of nowhere, but who in the Straw Hat Pirates can use Haki? It's bothering me and I can't activate my "Love Hurricane".
O: It's these three. Their specialty haki color is in the parentheses.

Yanda ki parantez'de Zoro'nun zırh hakisini, Sanji'nin ise gözlem hakisine yatkın olduğu yazıyor.

Edit: Bepo, (Law'ın ayısı) gemide nami ile aynı ünvanı taşıyor.

Edit 2: Law'ın silahının ismi "Kikoku" (Demon's cry/Şeytanın ağlayışı(gözyaşı olarak da alabiliriz bence)). Lanetli bir silahmış.

Edit 3: Oda, Absalom'ın marineford'da olduğunu söylüyor. Savaştan sonra doflamingo'nun garip birşeyler olduğu lafını tekrarlıyor. Kısaca Absalom'ın moria'ı doflamingo vs px'lerden kurtardığını ima ediyor.

Başka da önemli bir şey görmedim. Hepsini çevirmedim birisi çevirir zaten bunları özeti olarak düşünün.

arkadaslar drake kaidounun adamlarina saldirmisti hatirlarsaniz az once farkettim kapak hikayesindeki adamlar kaidonun adamlariymis. galiba drake i ucurmuslar : )) kapak hikayesine bakarsaniz caribou da drake in kapistigi adaya cikiyor. ayrica bu adada kaidonun bir silah fabrikasi oldugunuda goruyoruz.

http://www.v-teamoku.com/One_Piece/595/3
http://www.v-teamoku.com/One_Piece/716
http://www.v-teamoku.com/One_Piece/705

surdaki fabrika da kaiodonun silah fabrikasi oluyor .
http://www.v-teamoku.com/One_Piece/701/2

Gayet dolu bir bölümdü. Taş kafalı korsanın ben yenildikten sonra fabrikaya gönderileceğini düşünüyorum. Luffy deve tek attıktan sonra ne hikmettir diğer sayıda üf oldu gitti. Fabrikada zorla çalıştırılacaklarını düşünüyorum. Kobay olarak da kullanılabilirler. Taş kafalının arkadaş olacağını falan düşünmüyorum. Şekerimi aldılar diye zırlayan birine Luffy bakmaz diye düşünüyorum.

Franky cephesine gelecek olursak Bahçe'deki fabrikanın ayrı olduğunu düşünüyorum fakat kolezyumla bağlantılı kesinlikle. Dof.'un kurduğu düzen de cidden sağlam. Fakat takıldığım nokta şu adam eski kralı oyuncak yapıp halka unutturdu iyi güzel ama sokakların bu kadar oyuncaklarla dolmasının nedeni ne? Ne çıkarı var ki bundan? Sanırım keyfine göre takılıyor oyuncakçı eleman. Ha bir de Nami'leri neden kimse unutmadı. Bunun altında sağlam bir sebep olacağını düşünüyorum ben. Ha bir de şu iki yasanın tam olarak ne işe yaradığını kavrayamadım ben.

Sanji'ye gözlük yakışmış. Zekasını konuşturacağı kesin her zamanki gibi. Dışarıyı denizcilerin sardığı bilgisi de cücelerle ulaşabilir Luffy'ye. Cücelerin de ayrıntılarda çok işe yarayacağını düşünüyorum yani.

Ben Luffy'nin dövüşünde yerde gedik açılacağını düşünüyorum. Fabrikadan böyle haberdar olacak sanki. Tabi D bloğu ne olacak diye sorulursa buna verecek cevabım yok.

Law sağlam dayak yiyor beklenildiği gibi ama bazı arkadaşların dediği gibi de şamar olanına döndüğünü, rezil rüsva olduğunu da sanmıyorum. Bana sorarsanız zaman kazanmaya çalışıyor fabrikanın uçurulması için. Koskaca adayı tek kılıç darbesiyle kesen adamdan bahsediyoruz en nihayetinde. Ha Fuji Law'ın planını sezmişse -ki bence bu zayıf bir teori- kendi değerleri için Law'ın ekmeğine yağ sürmek için dövüyor gibi de yapıyor olabilir. Dof.'a darbe indirmenin akıllıca bir yolu sanki. Yine de ben bir şekilde tüyebileceğini ya da Ussop'un 8000 adamı tarafından kurtulabileceğini düşünüyorum. Teslim olabileceği kısmına katılmıyorum. CC'nin kalbi de hala elinde ne de olsa.

Harbi Zoro mangada da kayboldu iyi mi :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık