Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 715 Bölüm Yorumu / 716 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Soytarii26

Elephant Gatling Gun Red Hawk ın tozunu attırır. Şuana kadar (ki bence daha güçlüsü Luffy power up almadan çıkmicak) gördüğümüz en güçlü saldırısı Elephant Gatling Gun. Red Hawk en güçlü G2+B. Koka saldırısı, Elephant Gatling Gun G3+B.Koka ya girdiği için her halükarda Red Hawk dan güçlü. 2 sene öncede G3 G2 den daha güçlüydü şimdide öyle. Adam Elephant Gatling Gun ile Nuh u az daha parçalıyordu (belkide Deniz Kralları gelmeseydi parçalardı) aynısını Red Hawk la yapsın ancak Nuh un bi yerine zarar verir.

NOT: Ayriyetten Luffy nin daha bişiyini görmedik diyenlere gelsin bu mesajım :)

dediğim gibi Luffy nin en güçlü saldırısını BAA da gördük. Eğer daha güçlüsü varsa bu ancak Power Up alıp farklı (yani klasik G2 G3 harici) bi saldırı olur yada Elephant Red Hawk Gatling Gun yapar ama şuan için bi Power Up almadan daha güçlü bi saldırı göreceğimizi sanmıyorum.
Ben şimdiye kadar gördüğümüz en güçlü 'bireysel' saldırısının Red Hawk olduğunu düşünüyorum ya. LYS senesiydi benim bu sene "Yüksek hızda çarpan küçük kesit alanlı cisim daha çok hasar bırakır" diye geçiyor aklımdan fiziğe nasıl taktıysam :D

Yıkım gücü olarak alan etkili hasar Elephant Gatling Gun tabi daha iyi de işte ben birebir dövüşte R.h taraftarıyım :D Bi de animede onun hazırlık sürecini çok yavaş gösterdilerdi mangada nasıldı unuttum.

Soytarii26

Red Hawk Elephant Gun dan güçlü bak ona bişi diyemem dediğin gibi "Yüksek hızda çarpan küçük kesit alanlı cisim daha çok hasar bırakır" ama Elephant Gattling Gun düşün bide bir sürü Elephant Gun :) 1 tanesi Canavar Chopper a (ne kadar içinde Franky de olsa) tek atmaya yetti :) bir sürü Elephant Gun düşün :) bide bi tane Red Hawk düşün :) karar senin ;)
Su altında atılmış olması kafamı karıştırıyor hep ya :ehe: Bu arc her şey açıklığa kavuşur bence, hem sadece bu konu da değil pek çok konu :D

Red Hawk Elephant Gun dan güçlü bak ona bişi diyemem dediğin gibi "Yüksek hızda çarpan küçük kesit alanlı cisim daha çok hasar bırakır" ama Elephant Gattling Gun düşün bide bir sürü Elephant Gun :) 1 tanesi Canavar Chopper a (ne kadar içinde Franky de olsa) tek atmaya yetti :) bir sürü Elephant Gun düşün :) bide bi tane Red Hawk düşün :) karar senin ;)
Yanlız Elephant Gataling'in bıraktığı hasar ile Red hawk bir değil. Luffy Kendini çok kastı EG atarken ama Red hawk öyle değildi bir 10 tane daha atardı üşenmese ama bir daha EG atamazdı onun üstüne :oleyo2:

hayvan ötesi, hayvanları indirmek için luffy g3 ü geliştirip grizzly magnum,elephant gun ve elephant gattling gibi teknikleri ögrendi.lucci gibi hızlı,seri hareket eden rakiplere karsı, nokta atısı içinde, g2+busoshoku hakinin en üstün teknigini, red hawk olarak gösterdi.

yani cavendishe karsı, red hawk daha etkili olur,chinjaoya karsı elephant gattling.hangisi daha güçlüdüre gelince ise,luffy normal g1 le luccinin tekkasini asamadı.g2 gattlingde astı,ama o saldırıda busohokuyu bilincsizce saldıgını,kücük cocuklar bile farketti.g3 te ise bırak tekkaiyi kırmayı... adamın bilincini kapadı,düstügü yerde gemi olmasa ve denize düsse teke gitmişti lucci.yani saldırı gücü bakımından; g3 ve türevleri daha etkili.adam kumadorinin kendini paralayıp,zarar veremedigi monster forma,hemde pokemon 2 sene üstüne calıstıktan sonra tek attı.ada büyüklügünde antik silah olarak etiketlenmiş 5 deniz canavarının ancak tasıyabildigi gemiyi paramparca edicekti.

arkadasın bahsettigi fizik kanunu opde işlemez bence.basit sıklet kavramı var.agır sıklet vurus g3,orta sıklet vurus g2.

bakalım birde g3ü ,red hawk yaparsa amanın :cool:

red elephant gun yeni saldirinin ismini bile buldum : )

rufinin en guclu saldirisini kendisininde soylesigi gibi cc ye tek attigi saldiridir vence 2 sindende gucludur diye dusunuyorum ... :D

hayvan ötesi hayvanları indirmek için luffy g3 ü geliştirip grizzly magnum,elephant gun ve elephant gattling gibi teknikleri ögrendi.lucci gibi hızlı,seri hareket eden rakiplere karsı nokta atısı içinde g2+bsusohoku hakinin en üstün teknigini red hawk olarak gösterdi.

yani cavendishe karsı red hawk daha etkili olur,chinjaoya karsı elephant gattling.hangisi daha güçlüdüre gelince ise,luffy normal g1 le luccinin tekkasini asamadı.g2 gattlingde astı,ama o saldırıda busohokuyu bilincsizce saldıgını,kücük cocuklar bile farketti.g3 te ise bırak tekkaiyi kırmayı adamın bilincini kapada,düstügü yerde gemi olmasa ve denize düsse teke gitmişti lucci.yani saldırı gücü bakımından g3 ve türevleri daha etkili.adam kumadorinin kendini paralayıp,zarar veremedigi monster forma,hemde 2 sene üstüne calıstıktan sonra tek attı.

arkadasın bahsettigi fizik kanunu opde işlemez bence.basit sıklet kavramı var.agır sıklet vurus g3,orta sıklet vurus g2.

bakalım birde g3ü ,red hawk yaparsa amanın :cool:
g3 ün ileride red hawk hali göreceğiz muhtemelen oyununda Luffy oyunun sonunda sakazukiye karşı kullanıyordu :D

Ayrıca G3 ün gücünü tartışmaya gerek yok o geminin ada kadar büyük olduğunu biliyoruz g3 EG ye dayanacak birisi zor çıkar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık