Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 715 Bölüm Yorumu / 716 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Houshoku haki ha bire kullanılacak bir güç değil gibi duruyor.Çünkü Rayleigh müzayede evinde bu gücü daha kullanmayacağım demişti.Zaten ha bire arka arkaya kullanılacak bir güç olsaydı saçma olurdu bence.
Birde o arenaya güçsüz kişi katılmaz Chinjaonun arenanın yarısından fazlasını bayıltmasını beklemek hata olur.

kutlarım seni..tek seferde adadakileri bayılanların ödüllerini ve dövüş alanındakilerin ödüllerini şakadanak anladın..büyük beceri..bununla ilgili gösterebileceğin elle tutulur kanıt varmı? artiz smile ını kullandığına göre vardır bir hikmeti..
10 kişiyi terletemeyen kalan 50.000 hep 100 milyon bellynin üstünde mi ödüle sahipti?
Hiz haklısınız ben haksızım zaten ben hiç bir şey bilmiyorum ben kimim ki oradaki adamlara laf atıyorum oradaki babayiğit delikanlı adamlar kendilerini kassalar KK olacak adamlar değil mi :hıh:

Açıklama yapacaktım ama yapmıyorum merak edin bakalım ben ne düşünerek söyledim o sözleri bakalım bula bilecekmisiniz :cool:

Siz haklısınız ben haksızım zaten ben hiç bir şey bilmiyorum ben kimim ki oradaki adamlara laf atıyorum oradaki babayiğit delikanlı adamlar kendilerini kassalar KK olacak adamlar değil mi :hıh:

Açıklama yapacaktım ama yapmıyorum merak edin bakalım ben ne düşünerek söyledim o sözleri bakalım bula bilecek misiniz :cool:
Acaba sen ironi yaptın da ben sazan gibi atladım mı diye yazdıklarını tekrar dikkatlice okudum, ama öyle bir durum sezmedim. Ne düşünerek söyledin bilmiyorum, ancak yazdıklarından başka da bir anlam çıkmıyor. Açıklama yaparsan sevinirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık