Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] 7. Popüler Karakterler Anketi'nde X Drake'i Oyladık!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oylamayanlar oylasın ama zor. Bi kısmımız verdi çünkü. Gizli sekmeyi bırak VPN de işe yaramıyor maalesef. Çünkü oyların çerezlere kaydolması gerekiyor.

Deneme amaçlı çerez geçmişini sildikten sonra tekrar oy vermeyi deneyin normal sekmeden. Ve farklı tarayıclar veya cihaz varsa onlarla da deneyin. Ben bir kaç arkadaşa oy verdirmeye çalışacağım. Dediğim gibi çerezlere kaydolması gerekiyor oyun. Çerez tutmayan VPN ve gizli sekmeyi saymıyor.

Büyük ihtimalle yemez ama modem aç kapa yapıp opera, firefox, edge gibi oy vermediğiniz tarayıcılar varsa onlarla da oy vermeyi deneyebilirsiniz.

Oylamayanlar oylasın ama zor. Bi kısmımız verdi çünkü. Gizli sekmeyi bırak VPN de işe yaramıyor maalesef. Çünkü oyların çerezlere kaydolması gerekiyor.

Deneme amaçlı çerez geçmişini sildikten sonra tekrar oy vermeyi deneyin normal sekmeden. Ve farklı tarayıclar veya cihaz varsa onlarla da deneyin. Ben bir kaç arkadaşa oy verdirmeye çalışacağım. Dediğim gibi çerezlere kaydolması gerekekiyor oyun. Çerez tutmayan VPN ve gizli sekmeyi saymıyor.
Yok reis japonlar uyanık adam hile yemez, yapacaksan mobil veriden at modemden ayrı olsun. Cihaz ip farklı olsa bile modem bağlandığın yer aynı tespit edilir.

Deneme amaçlı çerez geçmişini sildikten sonra tekrar oy vermeyi deneyin normal sekmeden. Ve farklı tarayıclar veya cihaz varsa onlarla da deneyin. Ben bir kaç arkadaşa oy verdirmeye çalışacağım. Dediğim gibi çerezlere kaydolması gerekekiyor oyun. Çerez tutmayan VPN ve gizli sekmeyi saymıyor.
PC ve telefon kullanımı ile 2 oy verilebilir.

Yok reis japonlar uyanık adam hile yemez, yapacaksan mobil veriden at modemden ayrı olsun. Cihaz ip farklı olsa bile modem bağlandığın yer aynı tespit edilir.
Modem aç kapa yapınca IP değişiyor. Bi kaç arkadaşa attırdım. Bende IP değiştirip yeniden verdim. Tüm cihazlardan vermiştim zaten mecbur artık. Oldu oldu olmadı geçmiş olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık