Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

7. Popüler Karakterler Anketi

Üye silindi 1004

Küfür edip kaçtı ne lan? Kimden kaçmış Croc. :D
Ayıp değil mi Croc abinizin arkasından böyle konuşmaya utanmıyonuz mu? :S

Şaka bir yana tamam filmlerin vb. az çok önemi var da manga okuyucuları ayrı bir şey bu konuda. Fakat Dof bir kaç arc önce işlenirken Croc'un işlendiği arc 15 sene önce bir de öyle düşünmek lazım. Hele ki en son popülerlik anketi. Croc Dof'dan 100 oy azdı bu da farklı bir durum ortaya çıkardı. Yani Dof arc'dan sonra olan ankette 100 oy çok az bir farktı. Şuan ki oylamayı merek ediyorum açıkcası. Yani pek çok farklı karakter katıldı son zamanda. Önceden işlenen karakterler ne kadar bunların arasında yer alacak bakalım. :D
Manga kitlesinin hiçbir kıymeti yok yahu. Anime izleyicisinin sayısı daha fazla ve bu tayfa deli oluyor filmlere falanda. Crocodile baya ünlü hala yani. Evet işlenmemesi falan dezavantaj gibi ama, Crocodile şöhretinden hiçbir şey kaybetmedi. Asıl Dof doğru düzgün işlenmiyor. Crocodile baya filmin yıldızı gibiydi. Posterlar falan filan derken akılda kalıcı birisi.

Vicdansız yazmasın diye önceden yazdım ben şaka yapıyorum sadece o bunu gerçekten yazardı. Yalandan Zoro övme :/
Red çok acımasız :/ yalandan değil yav ben içten içe zoro fanıyım :D
Bahsedilen eller doğruysa bence de kıyaslanamazsın :ehe:

Ama sitede çok sevenin var, bu kadar kısa sürede bu kadar çok sevilen başka char görmedim daha.
her şey el olmuş... hani kalp güzelliği?
bu arada ikinciyi güzel bir övgü olarak alıyorum :utan:

Lan bırak Croc işleneli 15 sene olmuş. Dof daha bir kaç yıl önce işlendi ama son ankette kafa kafaya gittiler. Bu durumda da benzer olur mu diye sordum.
Sonuçta bu noktada Croc'un daha beğenildiği aşikar oluyor. Demek istediğimi anlamışsındır. :D

Şu noktada da Croc eğer geçmiş olursa vay Dof'un haline. :D

Yok yav sende abartma. 4 kere falan attım oy o da aklıma geldikçe. :D

Onu yapan Dof lobisi ama haklısın. Crocu geçsin diye 10000 oy atmıştır bu Koffciler.
@Millennium Wizard
@Wataame Daisuki :artiz:
Bizim öyle boş şeylerle işimiz olmaz boş sables atmıyoruz.Tüm sülalene oy kullandırmışsındır sen kesin :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık