Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] 4 Nova vs. Kaido

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
4 NOVA VS 2 YONKOU... aralarında Luffy ve Zoro olacağı için illaki bizi tatmin edecek. Ve çok iyi perfonmans gösterecek. Havalardan havalara gireceğiz. Zevkten dört köşe olacağız. Ama... İşin gerçeği karşılarında iki tane Yonkou var. İki tane! Yani 9 kızıl kınların arasında 1. komutan seviyesi kadar iki tane adam var. Bunlar Kaido'ya neden zarar veremedi ? İlerde düşmanlar ne kadar güçlü olacak ? Çünkü 2 nova 1 yonkou ediyor. Zaten böyle vs olmayacak. Kesin. X Drake kesin katılacak. Ki o bile yeterli olmaması lazım. Yanına Marco'da gelebilir. Sonuçta tecrübeli biri daha lazım.

Valla dalga geçebilirsiniz. Mesajlar duruyor. Kaidoyu kimler keserde sadece Mihawk demiştim sanırım Zoronun keseceğine inmamam normal. Ben nerden bileyim Odeni hatırlayıp vücudu zayıflayıp Dokuz kının inleteceğini. Adamın derisi hasar almıyor dediler Denjiro reis yenilmeden bir tane daha sapladı. Şimdi Enmayı görünce Odeenn der ve Bu seferde Zoro inletir. Odenini s.. Şu evrende seriyi bu kadar çöp eden başka karakter yok.

Sulong formundayken kedi ve köpeğin süpernovalardan güçsüz olmasına imkan yoktur. Sadece o ikisi bi yonkou alırdı eğer 2 süpernova yetseydi.

Law hax gücüyle yonkouları birbirlerine yaralatabilir. Kidd de topladığı metallerle bişey hazırlamış ama çaktırmıyor. Güç seviyesi olarak 2 süpernova=1 yonkou olmaz ama bu senaryoyla yaparlar bişeyler.

edit: pardon yonkou başına 2 değil 2,5 süpernova düşüyor unuttum onu. Killer’ı adamdan saymadım.

Wano'nun toprağının altındaki solucanlardan bile destek gelecek. Mangaka şu ana kadar bossları ezdirmektense hep ana karakteri ezmeyi tercih etti. Big mom'u hariç tutuyorum çünkü senaryosu işlesin diye yapmayacak şeyi olmayan biri Oda. Dolayısıyla bütün herkesin gücünü kullanıp öyle yenilen güçler olarak gösterilecektir yonkoular. Ama... aması var işte.Bu dövüş her şeyden önce bir dayanıklılık dövüşü ve rakip istediğinde ikinciyi vurmaya gerek görmeyecek kadar hayvan biri. Yani buradan çıkan sonuç şu: darbe almayacaksın. bu durumda işler lawa kalacak. Artık o da ne kadar dayanırsa. Sonra da bizimkilerin ne kadar zarar verebileceği meselesi var. Nereden bakarsak bakalım kınların zarar veremediği noktada bizim ekinin efsane zarar vermesini beklemek çok doğru olmaz. Güç farkı elbet var ama bu sefer de karşıda iki kişi var. Ben devlerle ilgili olan meselenin ilerideki çözümünü de hesaba katarak big momdan bir destek bekliyorum eninde sonunda. Çünkü ne olursa olsun bu ekiple gerçekten çok uçuk duruyor bu ikisinin inmesi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık