Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] 4 Nova vs. Kaido

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Silinmiş Üye

Zoro ve Killer hariç tüm novalar vs kaido daha olası bence.
Luffy-Kid-Law-Drake-Hawkins ve Apoo.
Bu arada neden herkes Big mom orada değilmiş gibi konuşuyor.

Bu fikri, yorumu hayali ,düşünceyi ben daha öncede belirtmiştim.

Ne zaman

Bu üçünü görünce aklıma Sabaody' deki yan yana savaştıkları fotoğraf geldi. Şundan emin oldum Oda Kaido'yu devirme işini bunlara verdi.
Fikir güzel olsada tek başlarına işleri çok zor...
Ancak diğer novalarda destek verirse bu iş olur hatta bunlar imkansızı mümkün kılacak demiştim.

Oda altyapısını olusturduğu bu gençlerin önünü açacak, yonko devirmeden yonko olamazsın böylece yeni dünyada dengeleri değiştirecek, yıldızları parlayacak, alemde söz sahibi olacaklar.
Bizim tayfa henüz bu olgunluğa erişmediği için ihale mevcut novalara kaldı.

Bence bu üçlü merkezde diğerleri de destek olacak şekilde Novalar vs Kaido bekliyorum.

Zoro' ya gelirsek zoronun Enma ile Kaidoyu bir kez daha keseceğini ilk söyleyenlerdim. Enmayı ilk gördüğümde aklıma geldi. Oden ile Kaido savaşı yarım kaldı Kaido hile ile kazandı. Belki düzgün bir vs olsaydı Kaido yine alırdı diye düşünsekte Oden tek saldırı ile ejderhayı yarması çok etkileyici oldu benim için. Bence yarım kalan bu dövüşün tamamlanması ve bu kılıçların ejderhayı bir daha kesmesi çok anlamlı olacak. Burda da ihale Zoroya kalıyor.
Odanın tarzına çok uygun olacağını bir kez daha şurayada yazmış olayım.

Olayların sadece Zoro'ya çekilmesi ilginç. Gençlerin biraz daha sakin olması gerekiyor. İlk olarak kimse teke tek demiyor, diyenleri ciddiye almayın zaten. İkincisi birisini uygun şartta hasar vermekle seviyen yükselmiş olmuyor.
.
Ryuma ve Oden Wano'nun efsane savaşçılarıydı. Wano yıllarca bu efsanelerin yokluğunu hissetti ve Oden'in kılıcı taşıyabilecek kadar dayanıklı; Ryuma'nın kılıcını taşıyabilecek kadar güçlü bir Samuray geldi. Onun adı Roronoa Zoro'ydu. Ustasız bir samuray (Ronin) Oden'in yıllar önce başardığını kendiside başarmıştı. Ejder kesen Ryuma gibi Ejderha Kaido'yu Kesmişti. Ve Wano halkına huzur getirmişti. (Bu arada Zoro ve Figüran olma yazın aklıma yattı. Ben güç olarak eksik hissettiğim için pek inanmıyorum ama olmasını isterim.)
Yukardaki üç görüşede katılıyorum.

Bu işinin açmazı nerde, soru işaretleri neler..
Bu iş nasıl olacak mangaka 2y sonra zoroya hiç yatırım yapmadı. Herkes Zoro parlayacak derken beklentileri mangaka bosa çikardı. Mihawk'tan aldığı eğitimin meyvelerini tam olarak göstermedi, bir göz muhabbeti, birde shusui ile enmayı değişti. Karlımıydı zararlı mı zaman gösterecek.
Yani Oda Zoroyu bu iş için tam olarak hazırlamadı gibi fotoğraf var ki haklılık payı var.

Zoroyu bu seviyede değil işin gerçeği bunu bugüne kadarki Zoro profili bize söyletiyor. Ancak Zoronun gerçek potonsiyeli nedir ne kadardır bilmiyoruz. Hiç kimsede bilmiyor bence son savaş son keredisi olacak ya eh işte olacak yada beklentileri karşılayacak.
Oda, Luffye Katayı aldıysa, aldırıldıysa geçen arc,
Zoro bu arc King'i neden almasın, Kaidoya neden novolarla yürümesin, kaidoyu kesmesin yaw bu adam ikinci adam değil mi sıradan biri değil ki.

Olmaz deme mangaka isterse buna uygun hikaye yazabilir.

Olaya mantıken bakanlar için imkansız gibi ki ben onlara hak veriyorum. Olaya hikaye kısmından bakanların böyle bir hayyalleri, beklentileri var. Olur mu, olmaz mı görecez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık