Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

+21 marid cinlerin yaşadıkları yerler cinniya dişi cin habais.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zamanında Yunan,Mısır,İskandinav mitolojileride birer dindi ve o toplumlar onlara inanıyordu. Aynı şekilde güneşe tapılıyordu. :/
İstediğin şeye tap istiyorsan git çürük patatese tap. Din seni özgür bırakmış ama öteki dünyaya gittiğin zaman sıkıntı çekersin :/

Din hakkında bir şeyler yazanlar ve sonra ben bu kadar biliyorum dahasını öğrenmek istersen başkasına sor yada araştır diyenler. Belli ki az bildiklerini kendileri de kabul ediyorlar. O zaman yazdıkları cevaplar inandıkları şey içinde kötü değil mi?

Unknown

İstediğin şeye tap istiyorsan git çürük patatese tap. Din seni özgür bırakmış ama öteki dünyaya gittiğin zaman sıkıntı çekersin :/
İşler oraya gelince niye sizin öteki dünyanızda hesap veriyorum. :/ Ben çürük patateslere hesap vermek istiyorum belki. :(

İşler oraya gelince niye sizin öteki dünyanızda hesap veriyorum. :/ Ben çürük patateslere hesap vermek istiyorum belki. :(
Hangi inanılan hakikatse herkes ona hesap verecek. Hiçbiri hakikat değilse örneğin ölen herkes yok olacaksa kimse hesap vermeyecek.

Kişi inandığına yada istediğine hesap veremiyor ne yazık ki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık