Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2024 Eurovision Şarkı Yarışması

Ne yapmış cadı.Joost için de aynı şeyi söylüyorlar.
Ben @kaos yerine özetleyeyim. Bambie EBU'nun omurgalı duruş sergilemediğini bir röportajda söyledi. Provalarda yüzünde bazı yazılar vardı, ancak EBU kızın yüzünden silinmesini talep etti. Bulursam atarım sana.

Dün basin toplantısında Golan'a gelen soruda "Burada olmanız diğer temsilcileri tehlikeye sokuyor mu?" tarzı sorusu geldi. Joost onaylar cevap verdi. Ayrıca kendisiyle fotoğraf çektirmek istemişler ama Joost reddetmiş. Bulursam atarım sana.

isveç: ev sahibi olmasalardı, finale kalamazlardı.
ukrayna: şarkı bana hitap etmedi ama iyi iş çıkarmışlar.
almanya: abi siz müzik yapmayın lütfen.
lüksemburg: iyi niyetli bir çalışma.

litvanya: deneysel bir çalışma olmuş, gençler eğleniyor.
ispanya: işte cesaret işte feraset işte kadın gibi kadınlık.
estonya: eurovision nedir? eurovision budur.
irlanda: müthiş...

letonya: doktor bu ne?
yunanistan: bir olmamışlık var bu şarkıda ama kötü değil kesinlikle.
birleşik krallık: görmemiş ve duymamış sayıyorum.
norveç: hahahahaha bu ne abi ya? kadın uluyor bildiğin.

italya: sonuna kadar senciyiz 😍 🇮🇹
sırbistan: fena değil.
finlandiya: gece rüyama girecekler allah'ın belaları.
portekiz: yine portekiz yine aşırı sanatsal bir çalışma. güzel.

ermenistan: kıpır kıpır, iç ısıtan bir şarkı.
güney kıbrıs: vasat-vasat altı.
isviçre: başarılı.
slovenya: öff bu ne be...

hırvatistan: çoktan kazandılar bile yarışmayı.
gürcistan: fena değil.
fransa: ciğerimiz kalmamıştır...
avusturya: güzel.

Son düzenleme:
Arkadaşlar affınıza sığınarak ben bu akşam yarışmayı izlemeyeceğim. Bir gün içinde final provaları yapıldığı andan itibaren yarışmada bir sürü olay oldu. Twitter camiasında da sıkıca ama şaşırmadan takip ettim. Bunlarda ötürü gündüz konuya girmedim ve anket açmadım.

Konu başlıklarını söyleyim.

• Hollanda temsilcisi Joost Klein, diskalifiye edildi. Sebebi kamerana sözlü şiddet uygulaması. Ama arka planda tamamen başka şeyler döndüğü kesin.
• İtalya'nın yarı final televote oylamasında İsrail'in apaçık puan alması.
• İspanya Delegasyonu’nun KAN ve İsrail Delegasyonu’nun sözlü tacizine maruz kaldığı ve basına canlı yayın yaparak durum açıklaması yapacağı iddia edildi.

Dahası dahası oldu. Loreen eğer İsrail birinci olursa yarışma protokolüne uymayacağını ve ödülü Golan'a vermeyeceğini açıkladı. Aynı şekilde Finlandiya ve Norveç jüri oylarını sunacak olan Käärija ve Alessandra (2023 temsilcileri) çekildi. Alessandra ayrıca açıklamalar da yaptı.

Arkadaşlar affınıza sığınarak ben bu akşam yarışmayı izlemeyeceğim. Bir gün içinde final provaları yapıldığı andan itibaren yarışmada bir sürü olay oldu. Twitter camiasında da sıkıca ama şaşırmadan takip ettim. Bunlarda ötürü gündüz konuya girmedim ve anket açmadım.

Konu başlıklarını söyleyim.

• Hollanda temsilcisi Joost Klein, diskalifiye edildi. Sebebi kamerana sözlü şiddet uygulaması. Ama arka planda tamamen başka şeyler döndüğü kesin.
• İtalya'nın yarı final televote oylamasında İsrail'in apaçık puan alması.
• İspanya Delegasyonu’nun KAN ve İsrail Delegasyonu’nun sözlü tacizine maruz kaldığı ve basına canlı yayın yaparak durum açıklaması yapacağı iddia edildi.

Dahası dahası oldu. Loreen eğer İsrail birinci olursa yarışma protokolüne uymayacağını ve ödülü Golan'a vermeyeceğini açıkladı. Aynı şekilde Finlandiya ve Norveç jüri oylarını sunacak olan Käärija ve Alessandra (2023 temsilcileri) çekildi. Alessandra ayrıca açıklamalar da yaptı.
Hocam noluyo....

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık