Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası

Portekiz - Fransa Karşılaşması (22.00)

• Kullanılan toplam oy
    71
  • Bu anket kapanacak: .
Şimdi kadro kuruyorum ama yedeğe çekilenlerin puanı gidecek mi ? Birde oyunun başından beri yapamadım formasyonu değişemiyor muyuz 4-4-2 ayarladım ama duruma göre 3 forvet oynamak istiyorum nereden yapılıyor ?

Şimdi kadro kuruyorum ama yedeğe çekilenlerin puanı gidecek mi ? Birde oyunun başından beri yapamadım formasyonu değişemiyor muyuz 4-4-2 ayarladım ama duruma göre 3 forvet oynamak istiyorum nereden yapılıyor ?
Yedeğe alınanların puanı silinmez. Çünkü bu tur için zaten puanı olan oyuncun yok. O sadece o turda puan alan oyuncunu çıkartırsan olur. Normalde böyleydi.
@Kenny 'nin iddia ettiğine göre artık o durumda bile gitmiyormuş da önce kendisinin denemesini bekleyeceğiz : ))

Formasyon oyuna soktuğun oyuncuya göre otomatik olarak değişiyor.

Yedeğe alınanların puanı silinmez. Çünkü bu tur için zaten puanı olan oyuncun yok. O sadece o turda puan alan oyuncunu çıkartırsan olur. Normalde böyleydi.
@Kenny 'nin iddia ettiğine göre artık o durumda bile gitmiyormuş da önce kendisinin denemesini bekleyeceğiz : ))

Formasyon oyuna soktuğun oyuncuya göre otomatik olarak değişiyor.
İşte o formasyonu değişemiyorum üçlü defansa döneceğim belki ama defans çıkartıp defans transfer etmene izin veriyor orta saha için de aynı forvet alamıyorsun.O puan gitmeme olayı doğruysa birşeyler deneyeceğim risk alıp.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 44, Ziyaretçi: 49)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık