Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası

İspanya - Almanya Karşılaşması (19.00)

• Kullanılan toplam oy
    33
Tamam sen de ifşa oldun. Bunların hepsi Teşkilat-ı Redditiye ✍

Benim bulduğum tek şey, hiç bir faydası olmayan, yok şunu yaptık ne kadar da nadir, yok bunu yaptın, ama yapmayan kalmadı diyen Achievements :artiz:
Uygulamayı açınca karşına ilk bu geliyor aga :hhh: Bence sizde bir sorun var. Daha grift şeyleri bana sen açıklıyordun ama başlangıç seviyede (uygulama başladığında çıkan ekran) takıldın :D

Avusturya maçı 3. Viyana kuşatması gibi olacak. Bakalım geçebilecek miyiz.
Elenirsek @Glorfindel ne diyecek bakalım. Rakipte 11 tane Barış Alper var.

@Montana da Avusturya'yı çekirdek niyetine çitleyip sahaya tükürür, sahayı kirletme cezası alırız diyordu.

Ben takım olmayı başarırsak yenebileceğimizi düşünüyorum ama favori olan kesinlikle onlar.

Elenirsek @Glorfindel ne diyecek bakalım. Rakipte 11 tane Barış Alper var.

@Montana da Avusturya'yı çekirdek niyetine çitleyip sahaya tükürür, sahayı kirletme cezası alırız diyordu.

Ben takım olmayı başarırsak yenebileceğimizi düşünüyorum ama favori olan kesinlikle onlar.
İkinci olmamız durumunda gelebilecek en iyi takım Avusturya dedim. Siz Fransa gelsin diye dua ediyordunuz. Avusturya’yı yenme şansın en yüksek, anlayamadın gitti.

İkinci olmamız durumunda gelebilecek en iyi takım Avusturya dedim. Siz Fransa gelsin diye dua ediyordunuz. Avusturya’yı yenme şansın en yüksek, anlayamadın gitti.
Takılıyoruz ya hu. Tabii ki hem grupta hem de elemelerde bu anlamda şansımız çok iyi gidiyor.

Sadece yine Avusturyaya feci tokatlanıp bu sefer daha büyük çapta rezil olabiliriz bize çok ters takım. Fransa'dan fark yesen de çok önemli değil gider şampiyon olur her turnuvada yaptığımız gibi bunla avunuruz diye dedim.

Oyuncular çok gaza gelmiş. Hepsi intikam alacağız modunda ama bunun ne kadar olumlu etkisi olur bilemiyorum. Tam ters etki de yapabilir. 5-0 önde bile olsa bir gol yiyince oyuncular karalar bağlayabiilr.

Takılıyoruz ya hu. Tabii ki hem grupta hem de elemelerde bu anlamda şansımız çok iyi gidiyor.

Sadece yine Avusturyaya feci tokatlanıp bu sefer daha büyük çapta rezil olabiliriz bize çok ters takım. Fransa'dan fark yesen de çok önemli değil gider şampiyon olur her turnuvada yaptığımız gibi bunla avunuruz diye dedim.

Oyuncular çok gaza gelmiş. Hepsi intikam alacağız modunda ama bunun ne kadar olumlu etkisi olur bilemiyorum. Tam ters etki de yapabilir. 5-0 önde bile olsa bir gol yiyince oyuncular karalar bağlayabiilr.
Adam Fransa gelsin elenelim rezil olmayalım düşüncesini savunuyor yahu. Böyle mentalite görmedim adam ilerleme şansını istemiyor. @Mihawk @kaizokuou

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 31, Ziyaretçi: 39)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık