Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası

Portekiz - Slovenya Karşılaşması (22.00)

• Kullanılan toplam oy
    79
  • Anket kapatılmış .
Çağırılmayacak zaten Barış ı forvette oynatıp kanatta yararlanamamaktansa Barış ı kanat Enis i forvet diye düşündüm ama o da yetersiz.Semih'i ilk 11 olarak oynatacağını düşünmüyorum.Yetenekli oyuncu ama kulüp takımı değil burası oyuncu kazanmak değil turnuvada maç kazanmak için çıkar hocalar.Semih'i Kenan'ı ve Arda'yı kazanayım bunlar da tecrübe kazansın diye uğraşmaz Montella.Beşiktaşlı arkadaşların hoşuna gitmiyor bu olay ama teknik direktörler böyle düşünür en garanti yola yönelir.Sonraki turnuvalarda zaten Semih Arda ve Kenan hücumu 10 senemizi taşıyacaklar ama bu turnuvada üçü de ilk 11 oynamaz.Barış ı ilerde düşünürse solda Kenan la Semih arasında karar vermesi gerekirse Kenan'a gider.Forvete çözüm bulursa sol barış olur.
Kenan santrafor değil. Barış santrafor değil. Teknik direktör çözüm üretir evet ama santraforsuz çıkmak bir çözüm değildir. Eldeki en formda santrafor Semihti. Hazırlık maçında denemeye bile almadı. Bu asamın iyi niyetinden şüpheliyim ben. Kazanılacak bir durum yok. 1 senedir top oynamayan Enesi kazanmaya çalıştı hazırlık maçıyla. Demek ki kazanmaya çalışabiliyormuş.

başta avrupa basını olmak üzere çoğu futbolseverin türkiye'yi gizli favori olarak gördüğü euro 2020'de de benzer bir cümleyi kurmuştum ve bu konudaki fikrim hiç değişmedi:
türkiye için çeyrek final bir başarıdır ama benim için sonuçlar o kadar da önemli değil. sahada ne oynadığı bilen, sorumluluk bilinci olan ve mücadele eden bir türkiye izlemek istiyorum bu turnuvada.

Benim için sonuç önemli.Ekol sahibi falan filan değiliz.Bak Yunan takımına gitti avrupa kupası kazandı.Hani Fb mallığına yansın.Git sonuç odaklı oyna yok güzel oynadık ama kaybettik ee tarih kazananları yazar kazananlara kupa verilir bu kadar basit.

başta avrupa basını olmak üzere çoğu futbolseverin türkiye'yi gizli favori olarak gördüğü euro 2020'de de benzer bir cümleyi kurmuştum ve bu konudaki fikrim hiç değişmedi:
türkiye için çeyrek final bir başarıdır ama benim için sonuçlar o kadar da önemli değil. sahada ne oynadığı bilen, sorumluluk bilinci olan ve mücadele eden bir türkiye izlemek istiyorum bu turnuvada.
Arka planda teknik direktörü yöneten malum şahısın kibirli hareketleri ve menajer beslemesi futbolcu ağını desteklemesi yüzünden ben milli takımdan bir başarı ya da güzel oyun beklemiyorum.

Arka planda teknik direktörü yöneten malum şahısın kibirli hareketleri ve menajer beslemesi futbolcu ağını desteklemesi yüzünden ben milli takımdan bir başarı ya da güzel oyun beklemiyorum.
diğer tüm her şey bir yana hem bu kadar genç bir takımdan güzel bir oyun beklemek oyunculara haksızlık olur hem de turnuvalarda güzel oyun oynayanlar değil iyi savunma yapan takımlar başarılı oluyor uzun zamandır. euro 2020'de oynadığı 3 maçta da başı kesik tavuk gibiydi türkiye. bu turnuvada ne oynadıklarını bilip mücadele etsinler yeter bana bir futbolsever olarak.

ayrıca tekrardan belirteyim, ben taraftarı değilim türk milli takımının, bir futbolsever olarak türk milli takımından beklentilerimi yazdım sadece. daha önce de defalarca söylediğim üzere milli takımlar düzeyinde arjantin ve italya'ya sempati duyuyorum. türk futboluyla aramdaki bağlar 2015-2016 gibi tamamen koptu.

Bertuğ'dan sonra Doğan Alemdar ve Ahmetcan Kaplan da Ümit Milli'ye gönderilmiş.

Enes Ünal ve Çağlar sakatlıktan çıkmıştı.

Kadro 30'a düştü.

4 kişi daha eksilecek

Benim için sonuç önemli.Ekol sahibi falan filan değiliz.Bak Yunan takımına gitti avrupa kupası kazandı.Hani Fb mallığına yansın.Git sonuç odaklı oyna yok güzel oynadık ama kaybettik ee tarih kazananları yazar kazananlara kupa verilir bu kadar basit.
Valla bu turnuva özelinde aslında ikisi de önemli, oynayacak çocuklar daha çok genç, en az 10-15 sene beraber oynayacaklar, oyun o yüzden önemli, sonuç da tabi ki futbolun gerçeği, tarih kazananları yazıyor her zaman.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 2, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık