Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası

İspanya - Almanya Karşılaşması (19.00)

• Kullanılan toplam oy
    74
Ben en az yarı final bekliyorum çünkü teknik direktörümüz var. İyi bir jenerasyon ve futbolcu grubumuz var şampiyonluk mu neden olmasın hadi başarılar aslanlar:good:

Sıkıntı şu sanırım, Semih kendi kanatta oynamak istiyor, niye ısrar ediyor bilmiyorum herhalde orada daha iyi olduğunu düşünüyor, zaten forvetimiz yok, Enes var bir tek, bir de çok belirli bir oyun planında belki BAY kotarabilir ama o kadar kotarabilir yani, Semih'i almamak vatana ihanet gibi bir şey zaten şu durumda.
Semih kanatta oynamak istemiyor. Oynarım diyor ama her röportajında kendimi ortada daha iyi hissediyorum, kaleye yakın daha tehlikeyim tarzı açıklamalar yapıyor hep.

3. olarak tur atlarız sonraki tur babalardan birisi bizi ezer diyecektim ama yok.3. olur eleniriz.Gürcistan da Portekiz de bizi yer çekyayı yener 3 oluruz.Atanın tutanın iyi olacak bizim tutanlar sorunlu atan da yok zaten.Real Madrid değiliz ki forvetsiz turnuva alalım.Semih tecrübe olarak bu seviyelerde maçı yok onu forvette düşünmeyecektir.Ya Enes Destan ı çağıracak ya da Barış ı ilerde oynatacak.Barış her ne kadar fiziksel mücadeleden kaçmayan sprinter bir oyuncu olsa da hava toplarında sorunlu bir oyuncu ve onun kanatlardan yapacağı tehdidi tamamen yok eder.Konuşulan isimler Kenan,Semih,Arda falan bunlar geleceğimize damgasını vuracak oyuncular hepsi büyük star olacak ama tecrübe turnuvalarda olmazsa olmazdır.Takım sanıldığı kadar atakta güçlü bir takım değil hücumda tecrübe ve yeteneği bir arada sağlayan,avrupa maçlarında tecrübesi olan 5 oyuncumuz var. Barış Alper,İrfan,Kerem,Yusuf ve Cenk.İrfan forumda katkı verir,Barış ı tahmin ettiğim üzere ilerde değerlendirecek orada etkinliği sınırlanır,Kerem ve Cenk forumsuz,Yusuf'un İrfan dan formayı alması zor turnuva boyunca orada İrfan oynar.İşimiz çok zor ama türk halkı olarak gene kendimiz dev aynasında görüyoruz :)

Bence de hazırlık maçında Semih forvet, Kenan sol kanat ilk 11'de başlayarak denemesi lazım. Duruma göre karar verir bu oyuncularla mı başlamak iyi yoksa hamle oyuncusu olarak mı vs.

Arda'yı İtalya maçında izleyemeyeceğiz. Belki Polonya maçında da olmayabilir. Dinlendirip sonradan alır belki vs.
Ne denemesi yahu? 2 hafta sonra turnuva başlıyor, bizim daha takımımız belli değil. :D

3. olarak tur atlarız sonraki tur babalardan birisi bizi ezer diyecektim ama yok.3. olur eleniriz.Gürcistan da Portekiz de bizi yer çekyayı yener 3 oluruz.Atanın tutanın iyi olacak bizim tutanlar sorunlu atan da yok zaten.Real Madrid değiliz ki forvetsiz turnuva alalım.Semih tecrübe olarak bu seviyelerde maçı yok onu forvette düşünmeyecektir.Ya Enes Destan ı çağıracak ya da Barış ı ilerde oynatacak.Barış her ne kadar fiziksel mücadeleden kaçmayan sprinter bir oyuncu olsa da hava toplarında sorunlu bir oyuncu ve onun kanatlardan yapacağı tehdidi tamamen yok eder.Konuşulan isimler Kenan,Semih,Arda falan bunlar geleceğimize damgasını vuracak oyuncular hepsi büyük star olacak ama tecrübe turnuvalarda olmazsa olmazdır.Takım sanıldığı kadar atakta güçlü bir takım değil hücumda tecrübe ve yeteneği bir arada sağlayan,avrupa maçlarında tecrübesi olan 5 oyuncumuz var. Barış Alper,İrfan,Kerem,Yusuf ve Cenk.İrfan forumda katkı verir,Barış ı tahmin ettiğim üzere ilerde değerlendirecek orada etkinliği sınırlanır,Kerem ve Cenk forumsuz,Yusuf'un İrfan dan formayı alması zor turnuva boyunca orada İrfan oynar.İşimiz çok zor ama türk halkı olarak gene kendimiz dev aynasında görüyoruz :)
Enis’in bu seviyede maçı mı var? Enisin kadroda yedek santrafor olarak bulunması gerektiğini düşünüyorum ama Semih’ten önde değil kesinlikle.

Ne denemesi yahu? 2 hafta sonra turnuva başlıyor, bizim daha takımımız belli değil. :D

Enis’in bu seviyede maçı mı var? Enisin kadroda yedek santrafor olarak bulunması gerektiğini düşünüyorum ama Semih’ten önde değil kesinlikle.
Semih belli ya hu geçsinler artık o işi.

Enes'i oynatır Semih'i yedek oturtur diyordum. Enes de sakatlandı.

Kendi oyun anlayışına göre Semih, Cenk veya Barışı koyacak.

Biz direkt Semih'i yazsak da önemli olan hocanın deneyip sisteminde görmesi.
Bunun için önünde iki hazırlık maçı var.

Semih belli ya hu geçsinler artık o işi.

Enes'i oynatır Semih'i yedek oturtur diyordum. Enes de sakatlandı.

Kendi oyun anlayışına göre Semih, Cenk veya Barışı koyacak.

Biz direkt Semih'i yazsak da önemli olan hocanın deneyip sisteminde görmesi.
Bunun için önünde iki hazırlık maçı var.
Kenan Yıldız var.

Çağırılmayacak zaten Barış ı forvette oynatıp kanatta yararlanamamaktansa Barış ı kanat Enis i forvet diye düşündüm ama o da yetersiz.Semih'i ilk 11 olarak oynatacağını düşünmüyorum.Yetenekli oyuncu ama kulüp takımı değil burası oyuncu kazanmak değil turnuvada maç kazanmak için çıkar hocalar.Semih'i Kenan'ı ve Arda'yı kazanayım bunlar da tecrübe kazansın diye uğraşmaz Montella.Beşiktaşlı arkadaşların hoşuna gitmiyor bu olay ama teknik direktörler böyle düşünür en garanti yola yönelir.Sonraki turnuvalarda zaten Semih Arda ve Kenan hücumu 10 senemizi taşıyacaklar ama bu turnuvada üçü de ilk 11 oynamaz.Barış ı ilerde düşünürse solda Kenan la Semih arasında karar vermesi gerekirse Kenan'a gider.Forvete çözüm bulursa sol barış olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 2, Ziyaretçi: 14)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık