Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası

İspanya - Gürcistan Karşılaşması (22.00)

• Kullanılan toplam oy
    19
  • Bu anket kapanacak: .
Yine defans sayısı az anasını satayım, şampiyona da kaleci defansta oynarsa şaşırmam 2008'de de aynı terane olmuş hatta 2002'de de.
Gözlerim beni şaşırtmıyorsa Cenk Özkaçarı çıkarmış kadrodan.

Barış Alper'i de + bek olarak düşünebiliriz.
Ki Kaan da + bek + stoper olarak sayılabilir.

Bu yüzden Cenk'i çıkarması iyi olmuş Ama şaşırdım valla.

Can Uzun'un olmaması dışında sıkıntı yok bence.

Defans sebebiyle elenir bu takım.

O olmaz mı bu olmaz mı diye diye onların hepsi kadroya girdi, olan defansa oldu.

Neyse en azından çerezlik izlenir maçlar.

Samet veya Merih fark etmez çok dengesiz oynuyorlar her an kırmızı gelecek diye korkuyor insan.

Mert Müldür çok beğendiğim bir oyuncu ama o da çok dengesiz giriyor mesela. Kesin kırmızımız var maalesef
3 stoperin oyun tipi de birbirine benzer. Bunların yanına Nelson gibi djiku gibi ısıran atletik tipte defans olması gerekiyor. Yoksa hantal kalıyorlar hareketleri ağır olunca daha çok hataya açık oluyorlar. Yoksa Apo iyi ama yanına kendinden bir tane daha koyarsan bayağı sıkıntı.

Gözlerim beni şaşırtmıyorsa Cenk Özkaçarı çıkarmış kadrodan.

Barış Alper'i de + bek olarak düşünebiliriz.
Ki Kaan da + bek + stoper olarak sayılabilir.

Bu yüzden Cenk'i çıkarması iyi olmuş Ama şaşırdım valla.

Can Uzun'un olmaması dışında sıkıntı yok bence.
Cenk Tosun ne alaka, İnşallah zorunda olmadığı müddetçe almaz. Sırf menajer oyunu diye düşünüyorum, Beşiktaş'tan ayrılacak kendini piyasaya sürecek işte.
Sadece Semih değil Ahmetcan Kaplan ve Bertuğ da var buna şaşırdım bak.

Keşke Can Uzun da olsaymış.

İleri hat çok kalabalık olmuş, görende mükemmel bir atak organizasyonumuz var zannedecek. Defansı kalabalık tut, gol yeme yeter. Bizim defans zaten cam adam yıllardır, hemen sakatlanan tipler. Orta saha defansif anlamda zayıf, neyse eleştirilmeye kalkırsa zaten elde tutulur bir şey yok. En fazla gruptan 3. çıkarız. Ümidim 0.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 6, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık