Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası

Portekiz - Fransa Karşılaşması (22.00)

• Kullanılan toplam oy
    71
  • Anket kapatılmış .
Türklüğün simgesi falan değil yav MHP ile kullanılmaya başladı o simge. Umarım ceza alır milli takıma siyasi semboller getiriyorlar.
Bozkurt İşareti, Alparslan Türkeş'in günyüzüne çıkartarak partisinin ve hareketinin işareti yaptığı bir şey olsa da geçmişi var. Bozkurt yapan kağan rölyefi, heykeli vs. var. Bozkurt işaretinin işlendiği minyatürler var.

Bozkurt İşareti, Alparslan Türkeş'in günyüzüne çıkartarak partisinin ve hareketinin işareti yaptığı bir şey olsa da geçmişi var. Bozkurt yapan kağan rölyefi, heykeli vs. var. Bozkurt işaretinin işlendiği minyatürler var.
Sen sırf Alevi diye o hareketi yaparak Türkleri katledeceksin sonra da o hareket Türklüğü simgeliyor diyeceksin. O maya tutmaz hiç bir zaman.

Sen sırf Alevi diye o hareketi yaparak Türkleri katledeceksin sonra da o hareket Türklüğü simgeliyor diyeceksin. O maya tutmaz hiç bir zaman.
Zafer işareti yapan herkes terörist o zaman? Bu konu uzar gider. Merih bozkurt yaptı diye övüp vay aslanım benim demem ama bozkurt yaptı diye bir şeylerle itham da etmem. Merih'i seven birisi değilim zaten. Kendisinin popülist bir kişi olduğunu ve milli takımda yeri olmaması gerektiğini defaatle dile getirdim. Maçı kazandırdı mı? Evet? Bozkurt yapması sorun mu? Bence değil.

Zafer işareti yapan herkes terörist o zaman? Bu konu uzar gider. Merih bozkurt yaptı diye övüp vay aslanım benim demem ama bozkurt yaptı diye bir şeylerle itham da etmem. Merih'i seven birisi değilim zaten. Kendisinin popülist bir kişi olduğunu ve milli takımda yeri olmaması gerektiğini defaatle dile getirdim. Maçı kazandırdı mı? Evet? Bozkurt yapması sorun mu? Bence değil.
Onun cahil olduğunun farkındayım zaten. Yaptığı şeyi savunan zihniyeti biliyorum o yüzden konuşuyorum. Sussam kanı gereksiz yere dökülen insanlara haksızlık etmiş olurum.

Avusturya'ya karşı ne Fransa ne Hollanda oyun üstünlüğünü alabildi.Siz adamları küçük görüyorsunuz belki ama adamlar kendi kalelerine gol atmasa Fransa'yı da yenebilirdi maç iki tarafada gidecek şekildeydi.Fransa'da bu turnuvanın en kaliteli takımı.Ayrıca Fransa,Portekiz,İngiltere gibi büyük taıkmların berbat futbol oynamasına rağmen üst turlara çıkması problem olmuyorda bizim neden 2009 İspanya futbolu oynamamız bekleniyor anlamadım.Bu kadar genç ve eksikleri olan bir takımın Avusturya'yı eleyip çeyrek yapması çok büyük bir başarıdır.
Kesinlikle.. bu kadronun oynayacağı max çeyrek final kağıt üzerinde... Onu da başardık Hamİt ve BüyükEkşi hariç tüm ekibi tebrik etmek lazım

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 42, Ziyaretçi: 42)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık