Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası

Portekiz - Fransa Karşılaşması (22.00)

• Kullanılan toplam oy
    64
  • Bu anket kapanacak: .
Adrenalinden uyuyamadım gözüm kapanıyor kendi kendine. Elimle masaya sabitlemesem kendimi laptopun üstüne serbest düşüş yapacağım. Şunu yazarken bile uyudum biraz. Saatlerce Arda, Ferdi, Mert, Merih övgüsü okumaktan helak olduk
Ardanın ikinci goldeki korneri attıktan sonra kendisine şişe atan Avusturya taraftarına dönmesi...

Ferdi'nin hollanda maçında flemenkçe konuşup rakibe hatalı pas yaptırması teorileri, ferdi ve polat-karahanli ilişkisi temalı editler

Mert'in kurtarışının 45568656 farklı açıdan tekrarı

Barış Alper forvette yalnızlık editleri

Maçtan önce Türkiyeye üç atarız yeneriz hiçbir oyuncusu tanımıyorum vs diyen Avusturyalıların röportajlarını görme

Kaliteli bir İnternet kullanımı yaşandı gece.

Neden örnek vermeyim Yunus ve Kerem yüzünden değil miydi eleştiriler? Kenan ve Arda yerine bunlar oynadı. Defansta da Zeki'yi denedi başka rotasyon yok. Kaç maç oldu artık bu saatten sonra millet anlamıştır yedek başlasa da laf edilmez diye umuyorum.
Çünkü olası 11 dışında oynayan çok oyuncu vardı. Evet o yüzdendi zaten, Yunus'un bırak 11 başlaması milli takım kadrosunda olmaması lazimken savunmayın şunu lütfen...

Kerem'in de performansı ortada, yani Arda-Kenan yerine bunlar oynaması normal yani sana göre. Onun dışında kalede Altay vardı o da anlamsız bir de başka rotasyon yok yazıyorsun. :S

Yooo gayet laf edilir, milli takım çocuk oyuncağı değil gereksiz topçuları alıp oynatacağın. Kim hak ediyorsa o oynayacak.

O gün İsmail bile sakat değilmiş adam 3 yedikten sonra oyuna alıyordu...

Çünkü olası 11 dışında oynayan çok oyuncu vardı. Evet o yüzdendi zaten, Yunus'un bırak 11 başlaması milli takım kadrosunda olmaması lazimken savunmayın şunu lütfen...

Kerem'in de performansı ortada, yani Arda-Kenan yerine bunlar oynaması normal yani sana göre. Onun dışında kalede Altay vardı o da anlamsız bir de başka rotasyon yok yazıyorsun. :S

Yooo gayet laf edilir, milli takım çocuk oyuncağı değil gereksiz topçuları alıp oynatacağın. Kim hak ediyorsa o oynayacak.

O gün İsmail bile sakat değilmiş adam 3 yedikten sonra oyuna alıyordu...
Evet Kerem'in oynaması normal. Senin beğenmemen pek şaşırtmıyor açıkçası. Kalede Altay zorunlu olarak oynadı Mert sakattı.

Olm bu takımcılık ne saçma sapan mevzu. Tarihi bir mücadele vermişiz, her bir oyuncumuzun kramponuna kadar övmemiz gerekiyorken bazıları hala oyuncular arası sidik yarıştırma derdinde. Acaba diğer ülkelerde de böyle yapanlar var mı? Barça yamal övüyor, carvajal’a sövüyor vs. böyle saçmalıklar onlarda da var mı yoksa sadece bize mi özgü?
Yoo her ülke de var. Ispanyollar arda yamal da değil sadece sidik başka şeyler de yapıştırıyor. Belki kuzey ülkelerinde bu mevzu azdır ne kadar güneye inersen fanatiklik artar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 25, Ziyaretçi: 26)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık