Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası

İspanya - Almanya Karşılaşması (19.00)

• Kullanılan toplam oy
    21
Ustam Justahuman deme bize... Lige @Onur ile yeni başlamışız.. Bu justahuman yanımıza geldi dedi kardeşler ben de futbol cahiliyim ne yapacağız ne edeceğiz. Bizden biri sandık benimsedik adamı. Meğerse futbol uzmanıymış da bizle dalga geçiyormuş. Ertesi hafta fırladı gitti adam. İntikam için peşine düştüm ben de ama hala yakalayamadım analizci dayılar bile fayda etmiyor yakalayamıyorum...
Usta @justahuman böyle. Ligin ilk haftası çok kötü gidiyorum ayağı yaptı ve beni suçladı doğru bilgilendirme yapmadım diye. Algı oyunları yaptı ve herkes üstüme oynadı, benim moral motivasyonumu feci düşürdü. İlk hafta 34 puan o yüzden topladım.

Ustam Justahuman deme bize... Lige @Onur ile yeni başlamışız.. Bu justahuman yanımıza geldi dedi kardeşler ben de futbol cahiliyim ne yapacağız ne edeceğiz. Bizden biri sandık benimsedik adamı. Meğerse futbol uzmanıymış da bizle dalga geçiyormuş. Ertesi hafta fırladı gitti adam. İntikam için peşine düştüm ben de ama hala yakalayamadım analizci dayılar bile fayda etmiyor yakalayamıyorum...
Benim oyuncular atmıyor. Ben yakında RP kaybolması yapacağım gibi. :)

Benim oyuncular atmıyor. Ben yakında RP kaybolması yapacağım gibi. :)
Ustam senin kaderin beni geçtiğin ilk gün rifula selam söyle diye etiket attığın gün bağlandı. Ben de bunun benzerini gs lobisine yaptım o günden beri yüzüm gülmüyor. Koskoca @Whitebear D bile birinciliği ile övünmüyor büyü yaparlar sıralaması düşer diye sessizce takılıyor....

İngiliz topçu alanlar bala puan kazandı.. İspanya kendi kalesine gol attı gol yememe bonusu kaçtı.. dün ne tatsız bir geceydi..
Ustam senin kaderin beni geçtiğin ilk gün rifula selam söyle diye etiket attığın gün bağlandı. Ben de bunun benzerini gs lobisine yaptım o günden beri yüzüm gülmüyor. Koskoca @Whitebear D bile birinciliği ile övünmüyor büyü yaparlar sıralaması düşer diye sessizce takılıyor....
Peki size soru...

Ligde şu tanıma koyabileceğiniz kim var şu an ? :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 16, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık