Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2023 KorsanFan En İyileri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Arthur Morgan ve @Whitebear D 'de ödüllerine kavuşuyor. Foruma katkılarından dolayı iki isme de teşekkür ediyoruz :)

Olm o anlamda demediğini biliyorum da hikaye denilince yalan söylüyormuşum gibi duruyor. Gösterilebilecek şeylerin ss ini vs atabilirim. Mesela keepr kardeşime kamptaki ayinleri vs atmıştım atabilirim sana da değişik bir ortamdı. Kenny bir iki şey ifşalasa foruma giremem zaten hdksjsk

@Millennium Wizard ile mücadele vakfı başkanı olarak sayın @Sodex Doflamingo lobisi onursal üyesi yapıyorum...
Bağışların nereye gittiği anlaşıldı sözde düşman yaratıp paraları cukkalıyorsunuz kendi çıkarlarınız içim benim üzerimden siteyi ele geçirdiniz neredeyse bahanesi de ben oldum.Uyan korsanfan uyan sen uyurken neler neler oluyor…

Evet arkadaşlar şimdilik tüm ödüller bundan ibaret. Seneye daha fazla dal olacak. Hazırlıksız bu kadar oldu.
@Trafalgar Law @Skywalker @Montana @Vintage Culture @Arthur Morgan @Müsteşar Kemal @Whitebear D
Olm o anlamda demediğini biliyorum da hikaye denilince yalan söylüyormuşum gibi duruyor. Gösterilebilecek şeylerin ss ini vs atabilirim. Mesela keepr kardeşime kamptaki ayinleri vs atmıştım atabilirim sana da değişik bir ortamdı. Kenny bir iki şey ifşalasa foruma giremem zaten hdksjsk
La o kadar fitneci adam var kimse böyle anlamadı jawfjkwaf kolpa anlamında desem ödülü Whitbear D reise verirdim shshs hikayelerin baya dinleniyor forumda inanmamayla alakası yok yani :S

Evet arkadaşlar şimdilik tüm ödüller bundan ibaret. Seneye daha fazla dal olacak. Hazırlıksız bu kadar oldu.
@Trafalgar Law @Skywalker @Montana @Vintage Culture @Arthur Morgan @Müsteşar Kemal @Whitebear D

La o kadar fitneci adam var kimse böyle anlamadı jawfjkwaf kolpa anlamında desem ödülü Whitbear D reise verirdim shshs hikayelerin baya dinleniyor forumda inanmamayla alakası yok yani :S
Beni bu odule layik gordugun icin cok tesekkur ederim. :utangac: Umarim hakkini veriyorumdur!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık