Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2023 Eurovision Şarkı Yarışması

Sizce Hangi Ülke ve Şarkısı Birinci Olacak?

• Kullanılan toplam oy
    16
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Rica ederim. Senin de ayağına sağlık. Seçimden iki üç gün sonra kendimize göre puanlama yapıp favorimizi seçeceğiz. Seni de etiketleyeyim mi?

Şimdi anket açacağım. 2-3 gün sonra bizim puanlama. Ayın sonu kapatarım konuyu.
Gelirsen memnun olurum. İyi geceler şimdiden.
Puanlarım elbette. İyi akşamlar herkese.

sahne olarak dağlar kadar fark var şimdi.Looren hak etti zaten belliydi kazancağı ama özellikle israil finlandiya yine de iyi rekabet etti.Gecen seneye göre çok iyiydi.

senin de emeğine sağlık @BlackMask

sahne olarak dağlar kadar fark var şimdi.Looren hak etti zaten belliydi kazancağı ama özellikle israil finlandiya yine de iyi rekabet etti.Gecen seneye göre çok iyiydi.

senin de emeğine sağlık @BlackMask
Senin de emeğine sağlık. Haftaya son kez görüşürüz. Bir de anket açacağım "hak etti mi" diye ama yorumuna imza almak istiyorum. Çok doğru.

Sonuçlar beklendiği gibi İsveç şaşırtmadı Finlandiya olmadığı için mutluyum, gönlümün birincisi tabiki Norveç, Fransa ve İspanya üzdü, dayıların bu kadar yukarıda olması çok saçma, iyisiyle kötüsüyle bir Eurovision’u da geride bıraktık umarım seneye bizde katılırız da ağız tadıyla ülkemizi destekleriz yorum yapan tüm arkadaşlara selam. İyi ki varsınız ve @BlackMask başlığı açıp yarışmanın sonuna kadar canlı tuttuğun için sana özel teşekkürü borç bilirim. ✋🏻👏🏻👋🏻

Diğer arkadaşların emeğine, ayağına sağlık. Seçimden birkaç gün geçince konuyu son hâliyle güncelleyeceğim.

Kazanan: İsveç

Sonuçlar beklendiği gibi İsveç şaşırtmadı Finlandiya olmadığı için mutluyum, gönlümün birincisi tabiki Norveç, Fransa ve İspanya üzdü, dayıların bu kadar yukarıda olması çok saçma, iyisiyle kötüsüyle bir Eurovision’u da geride bıraktık umarım seneye bizde katılırız da ağız tadıyla ülkemizi destekleriz yorum yapan tüm arkadaşlara selam. İyi ki varsınız ve @BlackMask başlığı açıp yarışmanın sonuna kadar canlı tuttuğun için sana özel teşekkürü borç bilirim. ✋🏻👏🏻👋🏻
İşte Jean'la nasıl aynı düşünüyoruz. Norveç'in en azından halk oylamasıyla kendini kurtarması çok iyi oldu.
Dilerim seneye de katılırız. Tabii seçim lehimize olursa. Şimdi seçim konusuna bir resim koyayım.

Asıl ben teşekkür ederim. Bu konu 5 ay devam ettiyse sizlerin sayesinde iyi ki varsınız. Son olarak haftaya görüşürüz.

Twitter'da "Eurovision2023", "İsveç", "Loreen", "Finlandiya" ve "Norveç" Türkiye gündeminde. Loreen birinci sırada gündemde.

son yılların en sönük eurovision şarkı yarışmasıydı. ne şarkılar keyif verdi ne de etkinlik. genel olarak keyifsizim ve seçim gerginliği var üzerimde. belki de bu yüzden böyle düşünüyorum ama isveç bu şarkıyla ilk 3'e giremezdi geçen sene. favorim bile yoktu bu seneki yarışmada.

20 senedir düzenli olarak eurovision takip eden biri olarak çok az yazdım bu konu başlığına ve bu da benim ayıbım ama bu konu başlığını açan ve gündemde tutan @BlackMask a saygılar ve sevgiler. bir aksilik olmazsa eğer seneye türkiye'nin de katıldığı bir eurovision'da görüşmek üzere.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık