Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2020 Avrupa Futbol Şampiyonası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu takımın sistemi 4-1-3-2 olmalıydı.

Uğurcan
Zeki-Ozan-Çağlar-Rıdvan
Taylan
Cengiz-Hakan-İrfan
Halil-Burak

Burak artık tek forvet oynayabilecek bir oyuncu değil, performansının düşüklüğünü de buna bağladım ben.

Altay veya Uğurcan aynı klas oyuncular, neyin duyarını kasıyorlar bu konuda hiç kavrayamadığım bir olay. Altay bu turnuva için erken döndü elinin tam iyileştiğini bile düşünmüyorum, sizin hayrınıza bir durum oynatmaması.
Kalbur üstü bir takım şu kurduğun orta sahayı darma duman eder yalnız.

Uğurcan
Ozan Çağlar Merih
Zeki. Mert
Taylan Orkun
Hakan
Yusuf Burak

3-5-2 de denilebilir 3-5-1-1 de. Zira Yusuf lille'de genellikle 2.forvet veya santrafor olarak oynuyordu. Oyunun önceliğine göre Orkun yerine İrfan, Taylan yerine Okay da yazılabilir. Ben daha çok oyun kurabilen oyuncuları tercih ettim.

Şenol Güneş in basın toplantisini izledim şimdi ...gazeteci diyor ki istifayı düşünüyor musunuz ? Oralı bile olmuyor adamcağız ??

Kalbur üstü bir takım şu kurduğun orta sahayı darma duman eder yalnız.
Ederdi ama oyun izlerdik. Defansın bu kadar iyi oyunculardan oluşurken risk alınabilir.

Taylan bu tarz bir sistemde defans hücum arası bağlantı oyuncusu olarak oynadı tüm sezon. Topa eminim ozan ve okaydan oluşan orta sahadan daha çok sahip olur daha fazla kullanılabilir top taşırdık.

Ve hakan'ı geriden top almaya getirmeye oynatırsan -1 oyuncu oynamış olursun. Mevcut sistemde kalbur altı takımlar da darma duman etti.

Oyuncularımıza göre bi sistem kurmamız lazım. Oyuncuları al sahaya at şeklinde olmuyor. Hakan'ı 10 numara oynatacaksan taktik ona göre olacak.

Biz oyuncuları sahaya atıyoruz. Hakan şut çeksin, Yusuf ara pas atsın, Burak gol atsın diye bekliyoruz. Adamlar dandik topçularla ortaya biseyler koyuyorlar. Her takımın ne oynadığı belli bi bizim belli değil.

Oyuncularımıza göre bi sistem kurmamız lazım. Oyuncuları al sahaya at şeklinde olmuyor. Hakan'ı 10 numara oynatacaksan taktik ona göre olacak.

Biz oyuncuları sahaya atıyoruz. Hakan şut çeksin, Yusuf ara pas atsın, Burak gol atsın diye bekliyoruz. Adamlar dandik topçularla ortaya biseyler koyuyorlar. Her takımın ne oynadığı belli bi bizim belli değil.
Biz buna Fenerbahçe futbolu diyoruz. Ulan biz Fenerbahçe futbolu oynamışız bak turnuvadan sonra fark ettik... İyi tespit.

Bizim çocuklar hakikaten tarih yazdı -7 averajla sıfır çektik. Hollanda ile Norveç maçı çok yanılttı insanları çok. Uluslar ligindeki maçlardan anlamamız lazımdı. Eylüldeki maçlarda Karadağ beraberliği ve Hollanda mağlubiyeti gözümde canlanıyor şimdiden. Şenol bu kafayla giderse dünya kupasına bir 4 sene daha katılamayız biz.

Hiçbir Türk futbolcu yok ki fizik gücü Avrupa’lı futbolculardan güçlü olsun.
- Sir Alex CoolAnd1

Bir umut Ozan tufan toparlamış gibiydi lakin yine patates haline dönmüş kafaca tatile çıkmıştı.

Bu fizik gücü olayı Avrupa’da oynayan oyuncularımız için de geçerli. (Çağlar,merih hariç) Açın Lille’in maçlarını izleyin neden Yusuf yedek görürsünüz. Burak’ın arkasında azman gibi zenci oyuncular var. Keza Milan aynı şekilde. Hep bir telafi yönündeler. Ozan kabak’ın fiziği zaten premier lige yetmedi. Merih de fizik olarak iyi ama Iq olarak geride. One piece’den örnek verirsek bence Veiwel gibi. Türkiye liglerinde oynayan oyuncuları saymıyorum bile cünkü zaten kalite ve seviye belli.

Bizim çocuklar hakikaten tarih yazdı -7 averajla sıfır çektik. Hollanda ile Norveç maçı çok yanılttı insanları çok. Uluslar ligindeki maçlardan anlamamız lazımdı. Eylüldeki maçlarda Karadağ beraberliği ve Hollanda mağlubiyeti gözümde canlanıyor şimdiden. Şenol bu kafayla giderse dünya kupasına bir 4 sene daha katılamayız biz.
Hollanda ve Norveç maçları gayet açıktı, iki maçta da baskın oynayan taraf onlardı, biz değil. Norveç kaç defa geldi de atamadılar direğe falan çarptı. Allah'tan Haalandın form düşüklüğü yaşadığı dönemdi de (8-9 maçı golsüz geçirmişti) kevgire dönmedik. Letonya gibi bir köy takımından 3 yememiz bile bunun habercisiydi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık