Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2018 FIFA Dünya Kupası

Kupayı kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    134
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Algı yaratmaya çalışıyorlar. Löw bunlara sahip çıkıyor. Löw 2023 e kadar takımın başında olacak ve o başta olduğu sürece mesutu çağırır ondan sonrasında zaten mesut yaşlanmış olur.
Mesut küserse çağırsalar da gitmeyebilir. Karakteri bana oldukça tanıdık o yüzden tahmin edebiliyorum :) Löw de artık takımın başında kalmaz diye düşünüyordum ama 2023'e kadar kalacak mıymış?

Mesut küserse çağırsalar da gitmeyebilir. Karakteri bana oldukça tanıdık o yüzden tahmin edebiliyorum :) Löw de artık takımın başında kalmaz diye düşünüyordum ama 2023'e kadar kalacak mıymış?
Dünya kupasından önce sözleşmeyi uzattılar ve yenilgilere rağmen yollarını ayırmayacaklarmış. Mesut gurur yapar mı bilemem ama umarım yapmaz. Eğer yaparsa medya kazanmış olur çünkü.

Dünya kupasından önce sözleşmeyi uzattılar ve yenilgilere rağmen yollarını ayırmayacaklarmış. Mesut gurur yapar mı bilemem ama umarım yapmaz. Eğer yaparsa medya kazanmış olur çünkü.
Valla ben olsam yapardım büyük ihtimal :D Takımın taze kana ihtiyacı var gibi duruyordu ama, demek Löw ile devam demişler. Kolay gelsin o halde :)

Valla ben olsam yapardım büyük ihtimal :D Takımın taze kana ihtiyacı var gibi duruyordu ama, demek Löw ile devam demişler. Kolay gelsin o halde :)
Valla ben olsam oynardım iyice ırkcı medyayı çıldırtmaya çalışırdım :D Löw iyi ya 6 defa yarı final bir de dünya kupasına sahip daha ne olsun sadece avrupa kupası eksik :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık