Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2 Yıl Önceki Luffy Yeni Dünyada

Kimleri Alır?

• Kullanılan toplam oy
    85
Bege BM'yi öldürmek için zaman kolluyordu kendisi gidip girmişti zaten bilgi edinmek adına, kidd,hawkins lütfü ile aynı kadare mahkum oldular eğitimin bir olayını görmedik orada. Lütfünün en büyük başarısı olan yardımcı kaptan düşürme olayını Urogue'da yapmış.

Bonney diğer bir supernova olan Teach tarafından yenildi ama reverie'ye girdi en son o da yüksek mertebelerde. Teach çift meyve ile haki kullanmıyordu üstüne 2yıl önce Yonkou olmasına hiç girmiyorum zaten. 2. meyveyi yemeden önce lütfünün yumruğa kıvranıyordu.

Onun dışında anketin mantıksız olduğunu söylemek adına yazdım onu. Yonkou kaptanı yok ankette. Eğitimsiz yonkou kaptanı düşüren supernovalar varken eğitimin olayı yok bana göre. Şuandan bir farkı olmazdı arc içi power upla yine yenerdi aynı düşmanları ama kurguyu böyle yapmış. Wano 20 yıl olayı için sanırım tüm olay. Zamanının gelmesi için Rayleigh yazıtlarda yazan süreye göre ilerlemesini sağladı sadece.

Hatta sırf Kuma'nın yaptığı hareketten Dragon'un ekibinde geçmişi bildiğini düşünmekteyim. O 2yılı hem Dragon hemde Rayleigh istedi.
Yani, anketteki karakterler dediğin gibi çok güçlü değil. Ama o eğitim olmasa Luffy'nin de kol-bacak vermeyeceğinin garantisi yok. Çünkü birinin altına girmeyi reddedecek ve hep güçlü karakterle dövüşecek. O yönden karakterinin benzediği tek nova Kid. Onun da durumu ortada işte, sağ koluna psikolojik fışkırtma yapmışlar bir de kolunu almışlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık