Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2 Yıl Önceki Luffy Yeni Dünyada

Kimleri Alır?

• Kullanılan toplam oy
    85
Hepsi. Crocodile, Gecko Moriah galibiyetleri yeterli. Zaman atlaması yoksa haki değişimi bu kadsr büyük oranlı olmazdı

Buna birde şöyle bakmak lazım supernovaların hiç biri iki yıl eğitim yapmadı. Hepsi yonkou sınıfıyla karşılaşabilecek kadar ilerlemiş. Ondan dolayı mantık yürütmek mantıklı değili bu seri için. Herkes bir şekilde güçlenecekti he yapmasaydı time skip patates olurlardı dememiz için 3-5 supernovanın ölmüş olmalıydı. Şuan bizimkide kaido'dan tek yiyor diğerleri de aynı tas aynı hamam.

Yeni dünya mezar olur,yetersizdi zaten eğitim aldı.

Bir takım dezavantajlar vermişsin de rakiplerine bir anlamı yok çok onların.

Yav eğitim almış Luffy CC'ye karşı kaybetmedi mi? Eğitimsiz olanı nasıl alsın?
Ki CC hakili g3 leo bazukalara dayandı o eski Luffy'nin indirebileceğine pek ihtimal vermiyorum.

Buna birde şöyle bakmak lazım supernovaların hiç biri iki yıl eğitim yapmadı. Hepsi yonkou sınıfıyla karşılaşabilecek kadar ilerlemiş. Ondan dolayı mantık yürütmek mantıklı değili bu seri için. Herkes bir şekilde güçlenecekti he yapmasaydı time skip patates olurlardı dememiz için 3-5 supernovanın ölmüş olmalıydı. Şuan bizimkide kaido'dan tek yiyor diğerleri de aynı tas aynı hamam.
Supernovaların çoğu birinin altına girmiş vaziyetteydi. Law shichibukai olmuş, X-Drake, Capone Bege, Hawkins, Apoo yonko altına girmiş. Sadece Kid, Killer, Urouge ve Bonney free takılıyordu sanırım. Kid ve Killer'in düştüğü durum ortada, biri kolundan olmuş birine smile yedirmişler. Bonney de esir mesir düşüyordu. Bu adamların hepsi yeni dünyada bedel ödemiş. Luffy eğitim aldı güçlendi ama bunlar da dövüşe dövüşe güçleniyorlardı o sırada. Yonko adamlarıyla kapışacak seviyeye gelmeleri normal yani.

Px klasik Oda'nın birini ya da bir şeyi övmesi için biriklerini gömülmesi gerek hareketi. Blueno falan güçlüdür px den...
Crocodile ve Moriah da o zamanki Luffy'den güçlüydü zaten. Daha doğrusu, sonradan daha güçlü olmaları gerektiği ortaya çıktı da diyebiliriz. Güç dengeleri hakkında tartışmak istediğim son seri olabilir One Piece. Tam bir fecaat.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık