Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2 İmparator vs. 5 İmparator Sağ Kolu

2 İmparator mu ? Sağ Kollar mı ?

• Kullanılan toplam oy
    206
Oda işin içine girmese aslında yonkolar ezer. Mesela koca ana çok tehlikeli bir anlık korsan ömrünün bir kısmını alabiliyor. Kaido adayı taşımak gibi bir işi olmadan etrafta dolaşıyor. Aslında gayet bu 5liyi zorlanarak da olsa alır. Gösterilen hiçbir 2.adan kaptanı etmiyor.

Tamam ikiside insan azmanı ama sağ kollar çok ters yeteneklere sahipler.Üstüne bir de Beckman ve Shiryu kapalı kutu bunların ikisi hakkında da hemen hemen hiç bir şey görmedik.Shiryu hakkında fikir yürütülebilir şuan King'le savaşan Zoro'nun seri sonunda ki son vs si olma ihtimali var eğer Luffy'nin son rakibi Teach olursa. King'in şuan kan kusturduğunu varsayarsak seri sonuna kadar Zoro daha da üzerine koyarak gideceği için Shiryu da büyük potansiyel var gibi görünüyor o yüzden şuanki gücü yabana atılmaz bu karakterin.Beckman ise seride nerdeyse hiç bir ipucuna sahip olmadığımız sağ kol diyebiliriz.Aklıma gelen bir Mf'de Kizaru'ya üç buçuk attırması var bir de Shanks'la arasında çok büyük güç farkı olmadığına dair bir söylenti vardı kaynağını hatırlamıyorum.Sağ kollar içinde en merak ettiğim adam.Sağ kollar zorlanır ama alır diyorum.Tabi daha Kaido bize tam gücünü göstermedi hala rölantide gidiyor gibi arc sonunda tamamen görmüş olacağız o zaman fikrim değişebilir.
Edit:Unuttuğum çok önemli bir nokta var Shiryu bir de görünmezlik meyvesi yedi şuan.Görünmez olan göremediğin bir kılıç ustası evlere şenlik büyük arıza çıkarır.

Yine bana yağdıracaksınız belki ama biliyorsunuz içimde tutmayı sevmem nihahaha ? Tek başına Shiryu bile Bm'yi alabilir. BM gibi bir gözlem fakirin elek gibi delebilir Shiryu.

Yamato = Sağ kol diye düşünüyorum.
2 tane Yamato beraber Hibrit Kaido'yu baya zorlayabilir her tarafa kayabilir dövüş. Kaido uyanış açınca 3 tane sağ kol gerek en azından.
Bu mantıkla yonkular daha önde gözümde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık